Як швидко висушити лак на нігтях?

Звісно, ​​поспішати не треба, але деколи не поспішати не виходить. У всіх бувають часом моменти, коли щось дуже потрібно зробити швидше. Але ось це "щось", не завжди залежить тільки від нас. Швидко висушити лак на нігтях, як раз з цієї "опери". Як можна прискорити цей процес, якщо вже Вам так кортить?

ногти.jpg

Швидко сушимо лак підручними засобами.

Є кілька способів трохи прискорити цей процес, і, якщо Ви все зробите правильно і, звичайно, акуратно то це не приведе до псування Вашого нового манікюру.

Отже, щоб лак висох швидше, перш ніж Ви його будете наносити, помістіть флакончик в холодильник хвилин на 15-20. Лак, який Ви таким чином охолодіть, ляже тоненьким і рівним шаром і при цьому ще й висохне швидше.

Холодна вода також допоможе Вам прискорити висихання лакового покриття. Для цього потрібна невелика ємність (будь-яка баночка), куди наливаємо трохи холодної води і занурюємо туди кінчики пальців хвилинки на три. В воду ще можете додати лід. Це ще більше знизить її температуру і при цьому покриття на нігтях висохне у Вас ще швидше.

ногти2.jpg

Не потрібно сушити лак, підставляючи руки під струмінь проточної води. Так Ви тільки пошкодите ваш манікюр. З цієї ж причини не потрібно відразу ж витирати руки рушником, після сушки лаку у воді.

Ваша EVA

Кількість переглядів:134
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ