Що має бути в косметичці?

Перш ніж Ви вирушите кудись на відпочинок або поїдете з іншою метою, необхідно зібрати потрібні Вам речі, і ідеальний варіант, щоб цих речей у Вас було поменше. А косметичка для будь-якої жінки - це, мабуть, найголовніший маленький чемоданчик, без якого вона не просто не поїде відпочивати, але і з дому не вийде. Косметологи дотримуються думки що, існує чотири основних косметичних засоби, які варто завжди носити з собою, і раджу Вам також мати ці речі у Вашій косметичці.

Отже, витрусіть все зайве з Вашої косметички і зберемо її заново. При цьому будемо намагатись розібратися, які речі там необхідні в першу чергу?

косметичка.jpg

Маскуючий олівець. Ним Ви завжди зможете скористатися, замінивши тональний крем. Він чудово допоможе приховати дрібні, майже непомітні, дефекти шкіри або капіляри. Раджу придбати в магазині двоколірний косметичний олівець. Це дозволить Вам змішувати тони таким чином, щоб засіб міг ідеально поєднуватися з відтінками саме Вашої шкіри.

Рум’яна. Якщо Ви звикли використовувати мінімум косметики в повсякденному житті, раджу взяти баночку рум'ян із собою, а також покласти в косметичку ще й блиск для губ. У продажі Ви легко знайдете засоби, які поєднують в собі два в одному, такі як гель, призначений для губ і щік. Такий засіб прекрасно підходить тим, для кого найкращим є макіяж, зроблений в нейтральних тонах.

Бальзам для губ. Сухі губи - біда практично кожної жінки, тому навіть мала кількість м'якого, зволожуючого бальзаму для губ зможе не тільки залишити приємне відчуття, але і поверне колишнє здоров'я потрісканим губам. Втирати бальзам Ви також зможете в зону кутикули, а також у кінчики пальців, якщо є така необхідність.

косметичка2.jpg

Туш. Її зручно завжди брати з собою - вона дуже компактна. Не менш приємним є результат від її використання. Отже не нехтуйте її чарівною дією і завжди будете виглядати неперевершено.

Також не зайвими у вашій косметичці будуть пилочка для нігтів, щипці для брів, кілька ватяних дисків та паличок і, звичайно ж, люстерко.

Ваша EVA

Кількість переглядів:119
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ