Як розтягнути вовняну річ, що сіла

Прикро, коли новий светр або улюблений старий сів через неправильне поводження з ним. Буває, що хочеться плакати від образи, коли дорога кашемірова сукня перетворюється на безформний мішок. Не панікуйте і нічого не викидайте.

шерсть.jpg

Ділюсь з вами маленькими хитрощами:

1. Перше, що ви робите - це замочуєте зіпсовану річ холодною водою. Потім сушіть її на тканині, що добре вбирає вологу, поступово розтягуючи. Пам'ятайте, що сушити треба тільки горизонтально. Інакше річ буде провисати під власною вагою. До речі, для ефективності в холодну воду додайте перекис водню з розрахунку 2 ст. л. рідини на 10 літрів води. Або приготуйте суміш з 5 л. води кімнатної температури, 1 ст. л. скипидару, 3 ст. л. нашатирного спирту і 1 ст. л. одеколону.

2. Можете спробувати мокрий светр надіти і носити до повного висихання. Тоді ви будете впевнені, що одяг майже розтягнеться до потрібного вам розміру. Правда, цей процес не дуже приємний ...

3. Якщо річ має змішаний склад, то відновити її ви зможете за допомогою праски, в якій є вбудована функція відпарювання. Для цього включаєте праску на маленьку температуру і обробляєте виріб паром, постійно при цьому його розтягуючи. Якщо немає спеціальної функції, то прасуйте зіпсований предмет гардероба, накривши його марлею або тонкою тканиною.

шерсть3.jpg

4. Буває, що сів тільки рукав або горловина. Тоді замочуйте та працюйте з цією зоною. Потім повісьте наряд на вішак, не забуваючи час від часу розтягувати пошкоджену ділянку.

5. Якщо ви поспішаєте і розтягувати вовняну річ вам ніколи, то зверніться до хімчистки. Де з вашим одягом якісно попрацюють професіонали.

Коли ви купуєте одяг, завжди уважно читайте рекомендації по догляду. І це стосується не тільки вовняних виробів. Часто може виявитися, що ту чи іншу річ не можна було прати в гарячій воді, використовувати невідповідні миючі засоби або прасувати. 

шерсть2.jpg

Поводьтесь з виробом акуратно, якщо бачите на ярлику, що склад вовни перевищує 40%. Періть вручну, у воді кімнатної температури. Не використовуйте порошки, які містять луг і відбілювач. Обов'язково додавайте кондиціонер під час полоскання. Після прання не викручуйте, а акуратно розпрямляйте на підкладці, у горизонтальному положенні.

Будьте обережні! І тоді ви не будете морочитися, як розтягнути вовняну річ, що сіла.

Ваша EVA

Кількість переглядів:115
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ