Чим замінити панірувальні сухарі?

Часом, коли ми готуємо, трапляється так, що у нас несподівано закінчилися певні продукти, і ми не можемо їх швидко дістати. Тоді ми починаємо ламати голову: як вийти з цієї ситуації з найменшими втратами?

Отже, чим замінити панірувальні сухарі якщо їх немає під рукою? Тут є кілька доступних рішень. Найшвидша і практично доступна заміна - це мука, і тут не потрібна мука першого сорту. Чим нижчим є сорт борошна і грубіше помел, тим краще воно підійде для заміни панірувальних сухарів.

сухари.jpg

Інший спосіб, не менш поширений серед домогосподарок, використання манної крупи. Також для заміни можна використовувати кукурудзяну крупу чи борошно. Так само смачно вийде, якщо для панірування використовувати кукурудзяні пластівці.

сухари2.jpg

Як зробити панірувальні сухарі? Зробити їх дома дуже просто. Поріжте батон на шматочки і поставте в духовку для підсушування. Після того, як батон висох, дайте йому охолонути і подрібніть на шматочки за допомогою блендера. Якщо немає блендера, не впадайте у відчай, подрібнити сухарі можна на тертці або покласти їх в пакет і прокатати качалкою кілька разів.

Замість сухарів ви можете використовувати заморожений білий м'якуш. Просто заморожуєте м'якуш білого хлібу або батону, а потім натираєте його на тертці і все!

Ваша EVA

Кількість переглядів:271
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ