Як зробити місячний манікюр

Вітаю, мені дуже подобається, як виглядає на нігтях місячний манікюр. Підкажіть, будь ласка, чи можу я сама його зробити?

Наталія

EVA

Звичайно, вам це цілком під силу! Останніми роками місячний манікюр став справжнім модним трендом. Він додасть вашому образу чарівності та елегантності. Давайте разом навчимось робити його без допомоги професіоналів.

лунный_маникюр.jpg

Деякі експерти вважають, що місячний манікюр виник в 40-х роках минулого століття в серці Голівуду. Адже у Франції – країні, яка є справжньою законодавицею моди, місячний манікюр називають саме «голівудським». З роками мода змінювалась, і дуже швидко місячний манікюр замінили інші модні види прикрашання нігтів.

лунный_маникюр2.jpg

І тільки лише на початку 21-го століття будинок моди Dior нагадав жінкам всього світу про цей чудовий, незвичайний, утім, позабутий спосіб. Класичне поєднання кольорів від Dior - розкішний чорно-бронзовий манікюр. Але сьогодні можна експериментувати з абсолютно будь-якими лаками, створюючи нові оригінальні образи.

лунный_маникюр3.jpg

Створюючи місячний манікюр вдома, ви можете використовувати будь-які кольори та текстури лаків для нігтів. Червоний глянцевий лак або чорний матовий - все виглядатиме чудово! Єдина деталь: не експериментуйте з лаком, який тріскається. Через нього ваш манікюр може виглядати надмірно різким та негармонійним. 

Кількість переглядів:229
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ