Я хотіла б запитати, чим можна вилікувати прищі...

Здрастуйте. Я хотіла б запитати, чим можна вилікувати прищі? Я вмивалась дегтярним милом, після чого змащувала обличчя дитячим кремом (щоб не пересушити), також мазала саліцилово-цинковою пастою. Але результату майже не видно. Порадьте, будь ласка, щось.

Доброго дня. Для того, щоб зрозуміти, як вилікувати прищі, ми повинні з'ясувати причину їхньої появи. Їх може бути кілька:

1. Неправильне харчування та/або порушення роботи шлунково-кишкового тракту. Це привід відвідати гастроентеролога. Прищі можуть свідчити про наявність виразки, гастриту, холециститу або дисбактеріозу. Лікар призначить вам необхідні аналізи, а потім, за потребою, дієтичне харчування. Треба буде відмовитись від фаст-фуду, напівфабрикатів, копченостей, важких соусів та випічки. І, навпаки, вживати більше овочів та фруктів.

2. Неправильний догляд за шкірою. Використання кремів, які не відповідають вашому типу шкіри, неправильне очищення, зловживання косметикою - все це може призвести до небажаного висипання. Очищуйте обличчя двічі на день: вранці і ввечері. Ніколи не лінуйтеся і обов'язково змивайте косметику перед сном! Відвідайте косметолога, щоб визначити ваш тип шкіри і підібрати відповідні засоби для догляду.

Запам'ятайте: ні в якому разі не робіть чистку обличчя! Це може ще більше травмувати шкіру і підсилити запалення. З цієї ж причини небажано використовувати скраби для обличчя. Не видавлювайте прищі самостійно: ризикуєте занести інфекцію і ускладнити проблему.

3. У вас гормональний збій. Порушення гормонального фону - одна з найпоширеніших причин появи прищів і в підлітковому віці, і у дорослих. Жінки можуть страждати від акне в період менструації, після вагітності або в інших випадках, коли відбувається гормональний дисбаланс. Обов'язково відвідайте ендокринолога та гінеколога, здайте аналізи на гормони. Врахуйте, що гормональний збій може призвести до серйозних проблем зі здоров'ям, тому не варто відкладати вирішення цього питання.

Як бачите, дуже часто поява прищів залежить від неполадок зі здоров'ям, тому і лікувати їх бажано зсередини. А щоб дізнатися точну причину, зверніться спочатку до лікаря-дерматолога, який вже направить вас на аналізи і до інших фахівців.

Кількість переглядів:117
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ