Вітамін С: шкода чи користь?

Скажіть, будь ласка, як нашій родині уберегтись від весняних простуд? Ми дуже часто хворіємо саме весною. Вирішили спробувати збільшити вживання вітаміну С. Це ж корисно?
Валентина.

Вітаю!

Ваше питання вкрай доречне, адже саме навесні, коли ми відчуваємо брак свіжих фруктів та овочів, наш організм потребує додаткового вживання вітамінів.

Відповідно до медичного довідника, вітамінами називають біологічно активні сполуки, різноманітні за своєю хімічною природою. Сам по собі вітамін С не є джерелом енергії, однак його брак в організмі миттєво відбивається на загальному стані здоров’я.

Існує два джерела надходження вітаміну С. Він може потрапити до нашого організму разом із збагаченими ним продуктами харчування або шляхом вживання так званих синтетичних вітамінів – всім відомої аскорбінки або вітамінних комплексів, яких сьогодні існує безліч.

Що стосується думок експертів, то в цьому питанні вони розділилися. Дехто переконаний, що синтетичні вітаміни погано засвоюються організмом, особливо дитячим. Тому радять вживати якнайбільше свіжих овочів та фруктів, квашеної капусти, чаю з шипшини тощо.

Проте інші дослідники вважають, що заповнити свій раціон необхідною кількістю вітаміну С за рахунок їжі майже неможливо. Така думка обґрунтовується тим, що в процесі приготування або зберігання продукти втрачають свої корисні властивості, в тому числі і вітаміни. Саме в міжсезонний період кількість вітаміну С навіть у свіжих овочах та фруктах різко зменшується. Тому для збереження вітамінного балансу організму радять приймати вітамінні комплекси.

Задля того, аби не нашкодити власному організму, обов’язково потрібно вживати синтетичні вітаміни відповідно до вказівок лікаря. Найкраще приймати їх в денні або ранкові години доби.

Будьте здорові!

Завжди з вами, EVA.Кількість переглядів:61
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ