Як модно шнурувати кросівки?

Підкажіть, чи можна якось цікаво зашнурувати кросівки? Як це сьогодні роблять модниці? :)
Маша

Доброго дня, Маша! Дякую за незвичайне питання :)

Розглянемо найцікавіші способи шнурування кросівок, які, між тим, можна використовувати для будь-якого взуття.

Перший і найпростіший спосіб – перехресне шнурування. Таке шнурування виконується назовні кросівок, тому воно є досить зручним. В першу чергу, через те, що воно не натиратиме вам ніг.

Для цього шнурок пропускається крізь нижні два отвори і виводиться на зовнішню частину кросівка. Після цього кінці перехрещуємо і знову вводимо зсередини назовні у наступні два отвори. Для наочності приведемо схематичне зображення:

1_перехресне.jpg

Другий спосіб – прямокутне шнурування. Таке шнурування має гарний вигляд і підходить для кросівок з кількістю отворів 6, 8, 10 і т. д., тобто парною. Для його виконання вводимо шнурок ззовні всередину у нижні два отвори. Після цього один край так само вводимо знизу вверх у наступний отвір, а інший у такий самий спосіб – через один отвір. Дивіться на зображення:

2_прямокутне.jpg

Шнуруємо, доки один із кінців не досягне останнього отвору. Після цього інший край виводимо в отвір з протилежної сторони. В результаті – отримуємо привабливе шнурування, в якому не видно некрасивого шнурування зсередини кросівка.

Другий спосіб шнурування має велику кількість варіацій. Можна, наприклад, на початку шнурівки зробити перехрестя, а потім продовжити шнурування прямокутним способом. Також можна приховати вузол і надати охайного вигляду своїм кросівкам, або навпаки – залишити його назовні. Оригінально виглядає шнурування різнокольоровими шнурками. Немає жодних обмежень – все залежить від ваших вподобань та фантазії.

Наведемо ще декілька схем цікавих способів шнурування:

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg


Кількість переглядів:1034
Середня оцiнка: 3
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ