Як вибрати помаду?

Обожнюю купувати помаду та блиски для губ. Підкажіть, що треба знати, щоб кожного разу обирати правильний колір? Дякую.


Вітаю! Правильний вибір кольору помади – вельми нелегка справа. Сьогодні, на щастя, існує величезний вибір кольорів та відтінків губних помад, серед яких потрібно обрати ідеальний. Всі поради від експертів щодо вашого питання можна звести до декількох найважливіших моментів:

1. Для денного макіяжу найкраще підійде колір, на 1 – 2 тони світліший або темніший за природній відтінок ваших губ. А для вечірнього виходу можна використати більш насичені кольори.

2. Керуючись сучасними методами визначення типу шкіри, обирайте холодні або теплі тони. Для цього можна скористатися двома шматочками фольги – золотистим та сріблястим. По черзі піднесіть до обличчя кожний шматочок. Якщо ви «розквітаєте» на фоні золота – у вас теплий тип зовнішності. А якщо вам більше личить срібло – холодний. В залежності від результатів цього простого дослідження, обирайте помади теплих або холодних відтінків.

3. Для тонких губ краще зупинитися на світлих або перламутрових відтінках. А от володаркам привабливих пухких губ можна використовувати матові помади будь-яких кольорів. Однак тут варто бути обережними, тому що надто яскраві кольори на пухких губах можуть виглядати дещо вульгарно.

4. Слід зазначити також, що жінкам з темним волоссям можна обирати більш яскраві кольори. В той час, коли на губах світловолосих красунь природній колір помади буде виглядати більш яскравим.

Слідкуйте за нашими публікаціями на Порталі краси і будьте неперевершеною!

Завжди ваша, EVA.

Кількість переглядів:131
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ