Як мені обрати зачіску?

Давно хочу кардинально змінити імідж. Зараз маю довге волосся, але воно набридло ще зі шкільних часів. Порадьте, біль ласка, яку зачіску мені обрати, щоб і чоловіка приголомшити, і трішечки помолодшати? :)) Мені 37, як обрати зачіску, яка не додаватиме зайвих років?
Олена

Вітаю вас, Олено, і дякую за цікаве питання.

Так, справді, є зачіски, які роблять дівчину елегантною і вишуканою, а є такі, які візуально роблять більш старшими. Пропоную на конкретних прикладах розібратися в вашому питанні, щоб ви змогли підібрати оптимальний варіант.

Існує думка про те, що зачіска каре додає дівчині років. Тому деякі перукарі радять обирати каре більш дорослим жінкам. Така стрижка може бути з чолкою або без неї: в залежності від форми обличчя та особистого смаку.

2.jpg

Як показує практика, коротка хлоп’яча зачіска в одних випадках може додавати років, а в інших може зробити жінку більш молодою. Так, традиційно прийнято вважати, що хлоп’яча стрижка молодить жінок, яким більше п’ятдесяти років. А от що стосується молодих дівчат, то така зачіска підходить далеко не всім, тому тут варто бути обережними.

3.jpg

Довге волосся традиційно вважається ознакою молодості. Таку зачіску найкраще обирати молодим дівчатам. Але в такому разі зверніть увагу на те, що довге розпущене волосся обов’язково повинно бути доглянутим і мати ідеальний вигляд.

4.jpg

Жінку 30 років така зачіска зробить більш молодою, а тим, кому більше 40, варто відмовитися від довгого розпущеного волосся на користь більш короткої та жіночної зачіски.

Слід зазначити також, що вибір зачіски багато в чому залежить від особливостей вашої зовнішності: овалу обличчя, типу та кольору волосся, від його густоти та ще багато від чого.

1.jpg

Що стосується укладки, то тут думки майже не розбігаються: легка недбалість або хвилястість у зачісці візуально зробить вас більш молодою. Тоді, коли ретельно витягнуте та акуратно укладене волосся має більш консервативний вигляд та додає декілька років.

Кількість переглядів:409
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ