Ми зустрічаємось вже пів року і, нарешті, коханий вирішив познайомити мене зі своєю мамою. Хвилююсь дуже! Порадьте, як себе поводити, щоб вона не зненавиділа мене в першу хвилину :))

Вітаю і дуже вас розумію!

Навіть найдосвідченіші жінки можуть хвилюватися перед знайомством з батьками нареченого. Це абсолютно природно. З питаннями: як поводитися, що вдягти та що принести з собою, до психологів з рівною частотою звертаються як молоді дівчата, так і досвідчені жінки. Ми зібрали для вас, на наш погляд, найкорисніші поради, які допоможуть справити якнайкраще враження на майбутніх родичів.

† Заздалегідь дізнайтеся, як звуть батьків вашого хлопця та в якому форматі проходитиме знайомство. Якщо будуть присутні інші родичі, побільше про них розпитайте. Так ваше спілкування відбуватиметься легше.

† Заздалегідь також уточніть, чи є в родині заборонені теми.

† Якщо зустріч відбуватиметься вдома, прийдіть в гості не з порожніми руками. Наприклад, можна взяти скромний букет квітів (або кімнатну рослину, якщо ними захоплюються) і пляшку легкого вина. Можна власноруч приготувати десерт.

† Не варто називати коханого в присутності його батьків «мій». Адже для них він син і завжди буде їхнім.

† Бажання справити добре враження іноді призводить до надмірної балакучості. В день знайомства не варто забагато або занадто відверто говорити. Взагалі: чим менше ви будете говорити, а тим паче, хвалитися, тим краще.

† Запропонуйте подивитися дитячий альбом своєї другої половинки. Впевнені: таке заняття принесе багато позитиву і створить комфортну атмосферу для спілкування.

† Що вдягти? Не варто вдягатися в модні міні, шпильки та відкриті блузки. Якщо ви носите сукні та елегантні спідниці, це буде чудовим варіантом. На якому б одязі ви не зупинилися, скромність та мінімалізм стане найкращим вибором.

Загалом, в цих порадах не має нічого нового. Найголовніша порада — просто поводьте себе чемно і природно. Будьте собою, і кохання допоможе вам!

Кількість переглядів:112
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ