Я стану хрещеною мамою! Що подарувати на хрестини?

Через місяць я стану хрещеною мамою! Я дуже щаслива, що друзі довірили мені таку відповідальну та почесну місію. Для мене це вперше, і я не знаю, що подарувати моїй майбутній донечці на хрестини? Ви не знаєте, як прийнято у нас?
Дякую, Ольга.

Доброго дня, Ольго. Вітаю з важливою подією! :) Не переживайте, насправді все дуже просто :)

Якщо ви достатньо близькі з матір’ю малюка (найчастіше буває саме так), можливо, варто делікатно запитати саме в неї — що потрібно придбати для проведення обряду. Також можна звернутися до священника, який також може розказати про все, що вам знадобиться. 

Традиційно хрещена мати дарує немовляті хрестильний одяг. Він представляє собою спеціальну ковдрочку, що називається крижма. В крижму закутають немовля після занурення в воду. Також варто придбати дитині шапочку зі стрічками та білу хрестильну сорочку.

Існує думка про те, що колір стрічок обов’язково має відповідати статі дитини: якщо хлопчик, то синя, а якщо це дівчинка — рожева. В той же час дехто вважає, що колір стрічки не має значення. Кожна думка має право на існування. Тому, якщо ви не можете самостійно визначитися, зверніться за порадою до матері немовляти або оберіть безпрограшний варіант — синю для хлопчика або рожеву для дівчинки.

Ковдра, або крижма, має суто практичне призначення і використовується щоб дитина не замерзла. А біла хрестильна сорочка символізує чисту душу немовляти після прийняття Таїнства хрещення. Цей одяг буде зберігатися в родині все життя.

Інший традиційний подарунок, який, до речі, може подарувати на хрестини будь-хто, — срібна ложка. Вважається, що такий подарунок оберігатиме дитину від хвороб. При бажанні, можете зробити на такій ложці гравірування з його ім’ям або ініціалами.

Взагалі можна на хрестини можна дарувати все: іграшки, одяг тощо. Але якщо ви хочете зробити такий подарунок, який би відповідав нагоді, подаруйте ікону, срібні дзвоники, янголятко або Біблію.


Кількість переглядів:120
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ