У мене фарбоване волосся. Чи існує якийсь особливий догляд за ним? Дякую

Доброго дня! Так, звичайно, фарбоване волосся потребує особливого догляду.

Фарбування волосся не найкращим чином відбивається на його структурі, через що воно втрачає природній жир і вологу. Крім того, при фарбуванні подразнюється і шкіра голови. Тому догляд за фарбованим волоссям має бути спрямованим на те, аби якнайкраще зберегти його здоров’я та природню красу.

Багато хто з жінок доглядає за фарбованим волоссям за допомогою спеціальних засобів, кремів, масок — комерційних та приготованих вдома самостійно. Безумовно, такі заходи теж є корисними. Однак не варто забувати про те, що наша зовнішність є віддзеркаленням того, що відбувається всередині нас. Якщо говорити простіше, то вітамінні комплекси та натуральні масла потрібно не тільки наносити на волосся та шкіру голови ззовні, але і приймати внутрішньо. Такий підхід здатен покращити стан не лише волосся, але і шкіри, і загальне самопочуття. Чудово діє на наше волосся гарбузове, лляне та інші корисні масла. Їх можна додавати в їжу, каші або вживати окремо, запиваючи водою.

Якщо говорити про зовнішній догляд, то варто якомога менше користуватися феном, утюжками, щипцями для волосся. Багатьом з нас вкрай важко взагалі відмовитись від цих засобів, але в наших силах звести їхнє використання до мінімуму.

Обирайте м’які шампуні та бальзами, створені спеціально для фарбованого волосся. Деякі кондиціонери та креми здатні обтяжувати фарбоване волосся, призводячи до ще більшого його ушкодження, тому можна користуватися ними не кожного разу, а через один.

Якщо маєте таку можливість, купуйте засоби для волосся, до складу яких не входить лаурилсульфат натрію. Проблема в тому, що більшість сучасних виробників (будь-яких миючих засобів — від порошків для прання до шампунів та мила) використовують в якості миючої речовини цей вкрай шкідливий для нашої шкіри та довколишнього середовища інгредієнт. Тому, якщо є така можливість, обирайте органічні засоби для волосся, виготовлені з натуральних інгредієнтів.

Правильно розчісуйте волосся — від кінчиків до коренів, щовечора робіть масаж шкіри голови. Існує також безліч «народних рецептів» для догляду за фарбованим волоссям — яєчний жовток, оцет, майонез, відвари цілющих трав і навіть пиво. Іноді такі методи теж дають бажані результати.

Догляд за фарбованим волоссям має бути комплексним. Ведіть здоровий спосіб життя, дотримуйтесь простих правил і залишайтесь красивою! :)

Кількість переглядів:63
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ