Останніми роками я не можу без того, щоб не побути наодинці із собою хоча б пару годин на тиждень. Подруги вважають мене мало не егоїсткою, з тих пір, як дізнались, що я кожної суботи на пів дня кидаю дітей на чоловіка і усамітнююсь, займаючись власними

Доброго дня. Із великим задоволенням заспокою вас :)

Не так давно науковці виявили, що потреба у перебуванні наодинці з собою є однією з базових потреб людини. Такою ж, як і потреба у спілкуванні. Бажання усамітнитися присутнє в кожній людині, воно генетично в нас закладено. І іноді ми, самі того не помічаючи, підсвідомо хочемо побути деякий час самі з собою. Час усамітнення для кожного з нас є різним — від декількох хвилин до тривалих проміжків часу.

Чим більше людина проявляє суспільної активності, тим більше в неї виникає тяга до самоти. В деяких країнах самотність перетворилася на своєрідну філософію життя людини. До такої життєвої позиції можна ставитися по-різному. Однак відсутність можливості усамітнитися може призвести до негативних наслідків.

Існує й інша сторона медалі, коли людині некомфортно перебувати наодинці з собою. Такі люди зі страхом ставляться до самотності. Серед науковців поширена думка про те, що такі люди підсвідомо уникають виявлення проблем. І якщо перебування на самоті представляється для вас чимось страшним, варто набратися сміливості і зазирнути всередину себе. Невирішуваних проблем не існує, а невиявлені можуть в майбутньому призвести до негативних наслідків. Тому своїм подругам можете порадити відступити від стереотипів і призначити побачення… для себе :)

Будьте щасливою, і ваші рідні стануть щасливими разом з вами :)

Ваша EVA

Кількість переглядів:80
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ