У нас дуже велика родина: ми з чоловіком та четверо діток. Часто важко знайти щось вдома. підкажіть, може існує якась методика: як швидко розшукати загублене? Валентина

Вітаю, Валентина :)

Це традиційна проблема. Найчастіше загублені вдома речі знаходяться достатньо швидко і в найцікавіших місцях — хліб в холодильнику, а косметичка в кухонній шафі. Однак якщо річ уперто не бажає знаходитись, можна використати один з простих прийомів для її пошуку.

Іноді, якщо річ не дуже потрібна, можна просто почекати, доки вона з’явиться в полі зору. Іноді такі очікування можуть бути довгими, а в інших випадках — досить швидкими. Однак результат є майже завжди: річ знаходиться.

Другим методом найчастіше користуються чоловіки. Коли загублена річ є невеликою, але вкрай потрібною дрібницею, вони можуть перевернути догори весь будинок і врешті-решт знайти те, що шукали. Однак іноді трапляється і так, що в процесі такого активного пошуку утворюється гармидер, в якому губиться щось інше.

Ефективною тактикою пошуків є генеральне прибирання, в процесі якого можна знайти не тільки одну загублену річ, а й інші речі, котрі загубилися раніше. Поцікавтеся у інших членів родини, чи не бачили вони те, що ви загубили. Не відкидайте навіть найабсурдніші ідеї — шукайте скрізь, у кишенях, в сумці. Але не панікуйте, цим справі не допоможеш.

Намагайтеся пригадати, коли і за яких обставин ви востаннє бачили ту річ. Відтворіть маршрут, яким ви заходили до будинку перш, ніж щось загубити. Можна пройти цим шляхом і, можливо, ви знайдете те, що шукаєте.

Якщо жоден спосіб вам не допоміг, і ви не знайшли те, що шукали, можливо, варто використати тактику очікування, доки річ сама з’явиться, або пошукати її поза межами будинку.

Ваша EVA :)

Кількість переглядів:77
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ