Намагаюсь схуднути перед сезоном відпочинку :) Салони пропонують послугу під назвою "пресотерапія". Що це таке? Чи варто витрачати на неї час та гроші? Дякую, Маша.

Пресотерапія — достатньо поширений засіб, який використовують для позбавлення зайвих сантиметрів. Ефект від такої процедури дещо схожий на ефект від активних займань спортом — бігом тощо. Але, на відміну від занять спортом, цей процес проходить пасивно. Для виконання процедури пресотерапії людині вдягають спеціальний костюм, до якого підключений компресор. Цей прилад наповнює костюм повітрям, відповідно створюючи всередині нього певний тиск. Це відбувається поступово. Разом з підвищенням тиску на тіло, зростає навантаження на серце, воно починає більш активно битися, стимулюючи кровообіг.

Дехто називає пресотерапію засобом схуднення для лінивих. Відгуки жінок, котрі використовували таку процедуру з метою схуднення, свідчать про те, що пресотерапія справді дає бажаний результат, але, нажаль, недовготривалий. Пресотерапія допомагає вивести з організму зайву рідину, але наше тіло дуже швидко відновлює її запаси. Тому варто випити склянку солоної води, і рідина повернеться до нашого тіла.

Досить поширеним є використання пресотерапії для боротьби з целюлітом. Однак фахівці стверджують, що такі процедури принесуть бажаний ефект лише в комплексі з іншими заходами — фізичними навантаженнями, правильним харчуванням, доглядом за тілом та іншими засобами.

Раджу вам звернутися за консультацією до фахівців, корті порадять такий комплекс заходів, котрий дозволить не лише схуднути, але і покращити стан здоров’я та самопочуття :)

Кількість переглядів:108
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ