Давно мрію про ремонт і, нарешті, ми готові його розпочати. Ми не будемо наймати дизайнера, то звертаюсь за порадою: на що звернути увагу під час створення класичного інтер'єру? Чи впораюсь я самостійно?

Вітаю :)

Класичний стиль не передбачає дешевої розкоші та фальші. Такий інтер’єр традиційно є досить дорогим. Його можна легко визначити за наступними елементами: натуральні матеріали, деревина, камінь, ліпка, розпис, каміни тощо. Класицизм у багатьох асоціюється з епохою Просвітлення, тому інтер’єрам в такому стилі притаманні бібліотеки зі старовинними томами.

Класичний дизайн також потребує досить великої площіни та високої стелі. Декоративні елементи мають бути присутніми не лише в оформленні приміщення, але і на меблях, техніці тощо. Що стосується вибору кольорів, то для класицизму характерні стримані та неяскраві відтінки, які чудово доповнять коштовну фактуру дерев’яних меблів, важкі штори та шовкові гобелени.

При оформленні інтер’єру в стилі класицизму обирайте меблі «під старовину», оздоблені натуральним камінням, тканиною, шкірою, тонкою різьбою, позолотою. Зверніть увагу на вишукані аксесуари, притаманні класицизму: скульптури, коштовні порцелянові сервізи, старовинні картини та годинники, срібні статуетки. Використовуйте кришталеві люстри, канделябри, торшери, позолочені та бронзові. Зверніть увагу на те, що всі освітлювальні прибори повинні мати єдиний дизайн.

Що стосується новомодних гаджетів та сучасної побутової техніки, раджу маскувати такі прибори за допомогою розсувних систем, штор, шаф та полиць. Можна також зупинитися на техніці, виконаній у відповідному стилі — з позолотою, бронзою та іншими притаманними рисами. Але практика показує, що це не завжди видається можливим.

Загалом класицизм в інтер’єрі можна описати такими словами: розкоші та багатства забагато не буває. Поєднуйте різноманітні елементи в єдиному приміщенні за своїм відчуттям смаку і створюйте власний класичний інтер’єр. 

Бажаю ус піхів! У вас все вийде!  :)

Кількість переглядів:242
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ