Останніми роками у мене почали з'являтися зморшки біля носу. Мені всього 32. Невже це старість? :) Як їх позбутися?

Доброго дня! Не хвилюйтесь, до старості вам ще далеко :)

Для того, щоб позбутися носогубних складок, регулярно виконуйте прості, але дуже корисні вправи, що називаються фітнес для обличчя. Існує велика кількість спеціальних програм, але ми більш докладно зупинимось на вправах, котрі допоможуть вам вирівняти носогубні складки.

Як виконувати такі вправи?

Важливо займатися перед дзеркалом. Це необхідно задля того, аби ви мали змогу слідкувати за правильністю виконання вправ, а також за тим, щоб рот був відкритий рівно. Так, ця вправа виконуються з відкритим ротом. Це не дуже гарно виглядає, але дає гарні результати :)

Отже, починаємо.

Відкривши рота, максимально намагайтеся завернути верхню губу під зуби. Нижня губа теж загортається над нижнім рядом зубів. Слідкуйте за тим, щоб шкіра довкола губ добре натягнулася, а зморшки розправилися. Тримайте це положення протягом деякого часу: 10 — 15 секунд. Потім пальцями легенько постукайте по складках. Таку вправу рекомендується виконувати двічі на день. Якщо утримувати це положення по декілька хвилин, складки приховаються вже за тиждень.

Після виконання такого фітнесу кров приливає до обличчя, м’язи розігріваються. Це найкращий час для того, щоб нанести зволожувальний крем або зробити маску.

Вам також може стати у нагоді наше ВІДЕО з вправами, що допоможуть прибрати друге підборіддя.

Удачі вам :)

Кількість переглядів:260
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ