Зовсім скоро я стану дружиною найкращого чоловіка на світі! Дуже хочу, щоб він був зі мною щасливим. Мрію стати найкращою дружиною для нього. Є якісь поради? :)

Вітаю! :) Чудово, що ви хочете стати не просто дружиною, а найкращою дружиною. Одразу варто зазначити, що кінцевий результат залежатиме не лише від вас, але і від вашої другої половини. Варто пам’ятати, що шлюб — це партнерство, а тому лише обопільні зусилля здатні наблизити його до ідеалу.

Якщо говорити про жіночу частину подружжя, то існує велика кількість психологічних досліджень щодо того, якою більшість чоловіків уявляють свою ідеальну дружину. Отримані дані можна звести до декількох простих порад.

† Будьте легкими та приємними в спілкуванні.

Навіть якщо ви дуже стомились на роботі, це зовсім не привід для того, аби зустрічати свою родину кислим виразом обличчя. Побільше посміхайтесь та пам’ятайте золоте правило: ставтесь до оточуючих так, як би ви хотіли, щоб вони до вас ставились.

† Плекайте почуття поваги в родині.

Кожна людина передусім є індивідуальністю та особистістю. А від взаємоповажних відносин у подружжі залежить багато чого. Тому якщо ви хочете, щоб вас поважали, поважайте і ви.

† Взаєморозуміння.

Щирість та відкритість стосунків — це ключ до міцного та щасливого шлюбу. Намагайтеся корисно та цікаво проводити час разом. Знайдіть на це час.

† Особистий простір.

Важливо також розуміти і те, що в житті вашого чоловіка, окрім вас, існують й інші інтереси: робота, друзі, улюблене хобі, футбол, рибалка тощо. Не перешкоджайте та не заважайте йому займатися власними справами.

† Частіше говоріть слова кохання та вдячності.

Не шкодуйте для свого коханого добрих слів.

† Підтримка один одного.

Кожна людина чекає на підтримку, на розуміння, коли на її шляху трапляються невдачі. Багато чоловіків на питання: якою ви бачите свою ідеальну дружину, відповіли просто: ідеальна дружина любить і поважає чоловіка не лише за успіхи, але і за часів невдач.

Безумовно, всіх якостей ідеальної жінки в рамках єдиної публікації не перелічити. Слідуйте за власним покликом серця і будьте щасливими!

Кількість переглядів:160
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ