Хочу бути модною! Що носити цього літа? Ніка, 24 роки :)

Імениті модні видання підготували перелік основних тенденцій, що пануватимуть в одязі красунь та модниць влітку 2015 року. Я обрала для вас деякі з модних порад.

Основна кольорова палітра літа-2015 — насичений синій, колір нічного моря та парадної форми моряків.

Стиль military — елементи військової форми, галіфе, колір хакі, знову в тренді. Сьогодні їх можна поєднувати з шовковими сукнями та елегантними пальто.

Квіткові принти майже завжди присутні в літніх модних образах. Однак цього разу ніжні та пастельні квіти поступилися більш драматичним яскраво-червоним квітам на контрастному фоні.

3.jpg

Одяг з джинсу цього сезону пропонує модницям відмовитись від стандартних джинсів та куртки. Дизайнери розробили цікаві джинсові моделі комбінезонів, костюмів та штанів-кюлотів.

Маленька чорна сукня від Коко Шанель актуальною буде завжди, але погодьтеся: біла сукня на засмаглому тілі виглядає набагато ефектніше. Маленька біла сукня будь-якого фасону та покрою — маст-хев літа-2015.

Дрібна клітина, котра у багатьох асоціюється зі стилем кантрі цього літа виглядає вкрай благородно. Дизайнери пропонують не тільки сорочки з таким принтом, але і ділові костюми, спідниці-олівці і навіть вечірні сукні.

Ввечері, коли на вулиці стає більш прохолодно, дизайнери пропонують вдягати вишукані замшеві куртки, сукні та комбінезони.
Цього літа модними будуть елементи одягу з бахромою, котрі у багатьох асоціюються з ковбойським стилем. Але для цього року характерні стилістично нейтральні моделі одягу з бахромою.
Зручні та стильні сукні-сорочки влітку 2015 року мають безліч варіантів: від лаконічних моделей прямого покрою до хитромудрих декорів та вишивок.

9.jpg

Сандалії з високою шнурівкою не втрачають своєї актуальності майже ніколи. А цього року дизайнери пропонують модницям сандалії-гладіатори, котрі чудово поєднуються навіть з діловими костюмами.
Дякую за цікаве питання і залишайтесь модною завжди :)

Кількість переглядів:115
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ