Вже досить сонячно, припікає. Який мені обрати сонцезахисний крем? Та чи потрібен він мені?

Доброго дня!

Дякую за актуальне питання. Адже пляжний сезон не за горами, і зовсім скоро ми зможемо поніжитися на сонечку. Тому варто серйозно поставитися до питання вибору сонцезахисного крему. Багато хто вважає, що такі засоби потрібно обирати за ступенем захисту SPF, або Sun Protective Factor. Однак це не єдине завдання таких кремів. В першу чергу, сонцезахисні засоби мають захищати нашу шкіру від онкологічних захворювань та передчасного старіння. Але про все по порядку.

Сонячне проміння можна умовно поділити на два різновиди: безпечне та небезпечне. Безпечні промені у великій кількості можуть викликати опіки шкіри, почервоніння або пухирі. А от що стосується небезпечних, то вони глибоко проникають в нашу шкіру і руйнують колаген, внаслідок чого з’являються зморшки, і шкіра старіє. А друге — найнебезпечніше: саме цей, другий тип променів, викликає розвиток онкологічних захворювань. Тому, обираючи крем від сонця, потрібно чітко визначити: захищаєте ви шкіру від опіків або від злоякісних захворювань та старіння.

Про що потрібно знати?

Абревіатура SPF — це показник захисту нашої шкіри лише від безпечних променів, тобто тільки від опіків та почервоніння. Але про проникнення вглиб шкіри небезпечних променів, таке маркування нічого не говорить. Креми з поміткою PPD захищають нашу шкіру саме від небезпечного випромінювання, раку шкіри, старіння та виникнення пігментних плям. Для того, щоб обрати якісний сонцезахисний крем, потрібно обирати такий, на якому будуть міститися обидві ці помітки.

Що стосується цифр, то вони означають ступінь захисту від того чи іншого випромінювання. Фахівці радять обирати креми зі ступенем захисту не менше 30, а взагалі — чим більше, тим краще. Також зверніть увагу на помітку про те, що засіб є стійким до води. Незалежно від наявності такої помітки, лікарі радять після купання в водоймі повторно наносити крем. Для того, щоб захиститися від згубного сонячного випромінювання, потрібно наносити не менше 30 — 40 грамів крему — приблизно об’єм тенісного м’яча.

І пам’ятайте: навіть якщо ви користуєтесь сонцезахисним кремом, не варто знаходитись на сонці надто довго.

Бажаю приємного та безпечного літа!

Кількість переглядів:74
Середня оцiнка: 4.25
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ