Подарунковий сертифiкат
Подарунковий сертифiкат

Як видалили плями від скотчу? Після переїзду ніяк не можу відтерти меблі та скляні дверцята, також залишились сліди плівки на нових вікнах.

Доброго дня!

Сліди від скотчу з вікна або іншої скляної поверхні можна видалити за допомогою різних засобів.

1. Найпростіший спосіб — придбати спеціальний засіб для видалення слідів від скотчу. Існує багато різновидів таких засобів. Продаються вони в магазинах побутової хімії або в канцелярських.

2. Якщо спеціального засобу у вас немає, а сліди потрібно видалити негайно, можна використати звичайну соду. Такий спосіб дієвий при видаленні свіжих слідів від скотчу. Для цього приготуйте густу суміш з соди та гарячої води, змочіть в ній губку та витріть скло. Якщо з першого разу сліди не зникли, процедуру повторіть.

3. Можна також спробувати витерти пляму бензином. Для цього змочіть ватний тампон в бензині і протріть ним скло. Після того, як пляму буде видалено, не забудьте ретельно вимити поверхню від бензину.

4. Спирт зарекомендував себе як один з найбільш щадних засобів видалення плям від скотчу. Можна скористатися 70 % розчином або будь-яким спиртовим настоєм.

5. Швидко та безпечно видалити плями від скотчу з будь-якої поверхні можна і за допомогою рідини для зняття лаку. Цей засіб є в косметичці кожної жінки. Змочіть у засобі ватний тампон, протріть ним пляму, а потім вимийте скло.

6. Для видалення застарілих плям від скотчу дехто радить скористатися рослинною олією. Так само, як і в попередніх порадах, змочіть тампон в олії і ретельно потріть ним пляму, доки вона розм’якшиться і зникне остаточно. Після того, як пляму буде видалено, ретельно вимийте скло будь-яким знежирюючим засобом.

Ваша EVA

Кількість переглядів:44
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ