Як видалили плями від скотчу? Після переїзду ніяк не можу відтерти меблі та скляні дверцята, також залишились сліди плівки на нових вікнах.

Доброго дня!

Сліди від скотчу з вікна або іншої скляної поверхні можна видалити за допомогою різних засобів.

1. Найпростіший спосіб — придбати спеціальний засіб для видалення слідів від скотчу. Існує багато різновидів таких засобів. Продаються вони в магазинах побутової хімії або в канцелярських.

2. Якщо спеціального засобу у вас немає, а сліди потрібно видалити негайно, можна використати звичайну соду. Такий спосіб дієвий при видаленні свіжих слідів від скотчу. Для цього приготуйте густу суміш з соди та гарячої води, змочіть в ній губку та витріть скло. Якщо з першого разу сліди не зникли, процедуру повторіть.

3. Можна також спробувати витерти пляму бензином. Для цього змочіть ватний тампон в бензині і протріть ним скло. Після того, як пляму буде видалено, не забудьте ретельно вимити поверхню від бензину.

4. Спирт зарекомендував себе як один з найбільш щадних засобів видалення плям від скотчу. Можна скористатися 70 % розчином або будь-яким спиртовим настоєм.

5. Швидко та безпечно видалити плями від скотчу з будь-якої поверхні можна і за допомогою рідини для зняття лаку. Цей засіб є в косметичці кожної жінки. Змочіть у засобі ватний тампон, протріть ним пляму, а потім вимийте скло.

6. Для видалення застарілих плям від скотчу дехто радить скористатися рослинною олією. Так само, як і в попередніх порадах, змочіть тампон в олії і ретельно потріть ним пляму, доки вона розм’якшиться і зникне остаточно. Після того, як пляму буде видалено, ретельно вимийте скло будь-яким знежирюючим засобом.

Ваша EVA

Кількість переглядів:81
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ