Дуже хочу схуднути, але ніяк не можу відмовитись від шоколаду та тістечок! Що робити? Рятууууйте :)

Вітаю!

Щоб не казали дієтологи та знавці, а відмовитись від смаколиків зовсім непросто. Прийняти рішення про відмову від солодкого — вже великий результат. Утім, щоб реалізувати перед собою цю обіцянку, потрібно зібрати в кулак всю свою волю і впевнено рухатися до поставленої мети.

По-перше, варто звернутись до лікаря. Адже неконтрольована тяга до солодких продуктів може свідчити про наявність проблем зі здоров’ям. Це може бути неправильний обмін речовин, проблеми з гормональним фоном тощо. Лікар дасть вам поради щодо здорового харчування, а при виявленні проблем — назначить спеціальні препарати.

Задля того, аби перемогти тягу до солодкого, розпочинайте з невеликих досягнень: почніть пити чай без цукру. Спочатку кава та чай без цукру вам здаватимуться гіркими і несмачними. Однак це просто звичка. Пройде певний час, і ви відчуєте, що гарний чай або кава смачні і без додавання цукру.

Обов’язково снідайте. Саме зранку наш організм отримує необхідну кількість енергії на весь день. Тому, якщо ви будете правильно і регулярно снідати, бажання вкинути до рота шоколадного батончика впродовж дня відпаде саме собою. Крім того, фахівці радять приймати їжу 5 — 6 разів на день невеликими порціями. Таким чином, тяга до солодкого зменшується ще більше.

Якщо вам дуже хочеться солодкого, можна з’їсти якісь фрукти або ягоди. Так, вони теж містять в своєму складі цукор, але яблуко — це краще, ніж шоколадне тістечко. Якщо ви любите соки — краще за все вживати такі, що виробляються вдома, а не промислові. Підприємства для надання своїй продукції смакових якостей часто додають багато цукру або навіть інших домішок.

Безумовно, багатьом легше три години напружуватися в спортзалі, ніж відмовитися від смачних тістечок. Але це не вихід. Напружте власну волю: дивлячись на апетитне тістечко, підрахуйте, скільки в ньому кілокалорій, і чесно дайте відповідь на питання: «Хто сильніший: ви чи тістечко?».

У вас обов’язково все вийде J Бажаю успіхів!

Кількість переглядів:77
Середня оцiнка: 4.83
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ