Я щойно вийшла на нову роботу. У нас дрес-код. Підкажіть, як залишатися стильною?

Доброго дня!

Всім відомий вислів легендарної Коко Шанель: «У вас не буде другої нагоди справити перше враження» дійсно працює. Добре продуманий та витриманий стиль сучасної ділової жінки може стати вагомою перевагою в досягненні кар’єрних успіхів.

Міжнародні правила стилю говорять, що діловим жінкам неприпустимо вдягати чорні панчохи та туфлі на підборах вищих за 5 см. Якщо зустріч призначено вдень, уникайте також будь-яких плавних ліній в аксесуарах та біжутерії.

Слід зазначити також, що чим вищий рівень заходу, тим менше залишається простору для того, щоб вдягатися залежно від настрою. Напередодні важливої зустрічі з іноземними партнерами варто заздалегідь продумати свій образ до найдрібніших деталей. В світі прийнято вважати, що стиль ділової жінки має бути консервативним. Тому радимо вам віддати перевагу витриманому класичному стилю, до якого можна додати декілька більш сучасних деталей.

А от для роботи в офісі обмежень існує менше.

Доволі поширеним є помилкове бачення ідеальної ділової жінки, котра завжди вдягається в чоловічі костюми та консервативні кольори «чорний низ та білий верх». Якщо ви не хочете виглядати, як радянська вчителька, залиште застарілі тренди в минулому, адже сучасна бізнес-леді може собі дозволити більш яскраві та жіночні образи.

Почнемо з гардеробу. Прекрасно зарекомендував себе капсульний гардероб. Це комплект таких речей, котрі добре між собою суміщаються і дозволяють створювати різні образи. Для бізнес-леді це може бути: джемпер, дві або три блузи, брючний костюм, сукня, спідниця, пальто.

Сорочку та спідницю ви можете вдягати з жилетом від костюма, а спідницю та сукню — з піджаком. Чудовим доповненням такої капсули стане джемпер, котрий відповідає кольору сорочки.

Обираючи речі для ділового гардеробу, не обмежуйтесь лише сірими та чорно-білими кольорами. Ви можете дозволити собі блузи та сорочки більш жіночних кольорів — пастельних або зі спокійним малюнком. Брюки, сукні та спідниці також необов’язково мають бути чорними. Це може бути темно-синій, бордовий або шоколадний відтінок — залежно від того, який колір вам личить. Для літньої пори року ви можете придбати діловий костюм світлих кольорів — бежевий або інший.

Для того, щоб зробити свій діловий образ більш жіночним, додайте неяскраві квіткові орнаменти, жіночні аксесуари (шовкову хустку, тонкий пояс тощо). Не відмовляйтесь і від каблуків.

Найкращим варіантом зачіски стане лаконічна укладка або коротка стрижка. Розпущене довге волосся залиште для вечірнього виходу у світ. Аксесуари також повинні підкреслювати ваш стиль ділової жінки — це стосується і ручки, і телефону, і ноутбука, і всього іншого, що може розказати про вас. Придбайте стильні чохли для гаджетів, презентабельний щоденник, авторучку тощо.

Взуття та сумка — чи не найважливіші деталі образу бізнес-леді. Обирайте ці аксесуари в класичному стилі і не економте на них.

Впевненість в собі, а також успіх в бізнесі багато в чому залежать від того, як ми виглядаємо. Незалежно від посади та професії, бажаємо вам бути оригінальними і завжди гарно виглядати.

Кількість переглядів:100
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ