Доброго дня. Поділіться, будь ласка, рецептами хороших скрабів для тіла! Ірина

Доброго дня!

Для підтримки здорового стану шкіри її потрібно очищувати. Промислові скраби для тіла роблять нашу шкіру шовковистою, сприяють кращій дії зволожуючих та живильних засобів. Утім, засоби для очищення шкіри тіла можна приготувати і вдома. Крім того, як свідчить практика, домашні скраби мають не гіршу дію, ніж магазинні засоби. А в деяких випадках — навіть кращу, адже готуються вони з натуральних компонентів.

Будь-який скраб складається з відлущуючих часточок та основи. Абразивні, або відлущуючі, часточки прибирають зі шкіри забруднення та мертві клітини. Потім починає діяти живильна основа скрабу, котра зволожує шкіру та робить її шовковистою.

В якості абразивної частини для домашнього скрабу можуть використовуватися молоті горіхи, крупи, кава, сіль, цукор тощо. За основу можна взяти будь-яку суміш з йогурту, фруктів, меду, сметани, вершків, рослинних олій тощо. Не бійтесь та експериментуйте, змішуйте різні компоненти та обирайте такі засоби, котрі вам найбільше сподобаються.

Задля того, аби ефект від скрабу був найкращим, потрібно правильно його наносити — на чисту вологу шкіру. Розподіляти засіб треба круговими рухами знизу догори вологою губкою, масажною рукавицею або щіткою з м’якою натуральною щетиною. Особливу увагу приділіть ступням, колінам, ліктям, а делікатні місця (груди, живіт) масажуйте легкими рухами. Також слід бути обережними з родинками та пошкодженими ділянками шкіри (подряпинами тощо). Після нанесення скрабу зачекайте 3 хвилини, потім змийте його водою.

Кількість переглядів:185
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ