Нарешті я сіла за кермо власного авто! Я так давно про це мріяла, утім боюсь, якщо щось зламається, виявлюсь безсилою. До яких несподіванок треба готуватись?

Жінка за кермом автомобіля — далеко не нова тенденція. Безліч жінок з легкістю керують авто, а дехто — навіть краще за чоловіків. Хоча останні не завжди готові визнати цей факт :) Тим не менш, багато жінок не уявляють свого життя без автомобіля. А от похвалитися тим, щоб знати принципи роботи двигуна або дрібного ремонту може дуже обмежена частина прекрасної половини. Тож зупинимось на цьому питанні більш докладно.

Молодим водіям варто знати, що обов’язковою є періодична та регулярна діагностика технічного стану авто. Адже несправність набагато складніше ліквідувати, коли вона вже сталася. Попереджувати поламки - більш економно та раціонально. Для цього зверніться на станцію технічного обслуговування автомобілів, де фахівці не тільки перевірять технічний стан, але і усунуть проблеми, котрі могли виникнути. Вартість послуг СТО залежить від марки вашого авто та типу несправності. А от вартість перевірки технічного стану є не настільки великою, щоб нехтувати цим вкрай важливим моментом.

Що стосується самостійного ремонту авто, то прекрасна половина людства здатна справитися з дрібними проблемами і без сторонньої допомоги. Наприклад, якщо в вашому автомобілі перегоріла свічка, ви можете з легкістю її замінити на нову. До речі, декілька нових свічок мають бути завжди в авто. Також можна самим замінити колесо або повітряний фільтр. Це найпростіші ситуації, котрі ми за бажанням можемо вирішити і без сторонньої допомоги.

Інколи трапляються неприємні випадки, коли без допомоги фахівців нам не обійтися. На випадок несподіваної зупинки авто посеред проїжджої частини варто мати номер телефону евакуатора, котрий доставить авто до СТО. Тут спеціалісти визначать тип несправності та проведуть ремонт.

Зазвичай, якісні станції технічного обслуговування мають все необхідне обладнання задля того, аби усунути майже будь-яку проблему. Деякі з них мають у продажі необхідні для ремонту запасні частини. Тому вам не доведеться шукати необхідну деталь.

І найважливіша порада для молодої жінки-водія: не панікуйте! Несподівана поломка автомобіля може трапитися не тільки з жінкою, але і з просунутими водіями. І не всі проблеми може усунути чоловік, навіть якщо в нього стаж водіння перевищує 30 років. Оцінюйте ситуацію об’єктивно та не забувайте про періодичний технічний огляд вашого авто.

Ваша EVA

Кількість переглядів:221
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ