Що робити, якщо шкіра ліктів груба?

Шкіра ліктів вкрай чутлива до зовнішнього та внутрішнього впливу, через що вона легко пошкоджується. Саме руки досить часто видають оточуючим вік жінки. Доглядаючи за своїми руками, досить часто ми забуваємо про лікті. Хоча доглядати за ними зовсім не складно — це можна робити в комплексі з доглядом за руками.

Пропонуємо вам декілька простих рецептів для комплексного догляду за шкірою рук та ліктів:

1. Контрастні ванночки: протягом 5 — 10 хвилин занурюйте лікті або руки повністю в ємності з холодною та гарячою водою. Після закінчення процедури нанесіть на шкіру рук та ліктів зволожуючий крем.

2. Корисними для шкіри рук та ліктів є ванночки з міцного чаю, а також відварами трав: шавлії, липи, деревію, кори дуба. В таку ванночку також можна додавати будь-які ефірні олії, котрі вам до вподоби.

3. Чудовий спосіб пом’якшення грубої шкіри — спеціальні маски, котрі в величезному асортименті можна знайти в косметичному магазині. Найкраще їх наносити на добре очищену шкіру. Для цього можна використати скраб для обличчя, рук або тіла. Після очищення нанесіть маску і закутайте руки в рушник. Якщо шкіра ваших ліктів дуже груба, перед нанесенням маски її можна потерти пемзою.

4. Якомога частіше робіть масаж рук та розминайте суглоби.

5. Досить часто шкіра на ліктях має більш темний колір, через що вони можуть виглядати як плями. Для відбілювання ліктів можна скористатися лимонним соком: протирати лікті половинкою лимона або додати сік до жирного крему і нанести на ніч.

Слід зазначити також, що пошкодження шкіри ліктів можуть свідчити про наявність внутрішніх проблем зі здоров’ям. Тому, якщо ця проблема непокоїть вас, радимо звернутися до лікаря.

                                                                                                                                                    

Кількість переглядів:215
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ