Як зберегти романтику в шлюбі?

Нажаль, іноді буває так, що штамп в паспорті призводить до загострення деяких проблем, котрих раніше ми не помічали. Для того, щоб цього не сталося, варто працювати над своїми відносинами. Психологи виділяють певні кризові періоди, через які проходить будь-яка сімейна пара. Про це корисно знати, адже розуміння цих криз допоможе вам подолати такі періоди. Розглянемо їх:

1. Перший рік сімейного життя.

В цей час партнери починають «притиратися» один до одного, налагоджують спільний побут, і все це накладає певний відбиток на романтичні відносини.

2. Криза 3 року.

Найчастіше в цей час в родині з’являються (або вже є) діти. В цей час жінка приділяє більшу частину свого життя немовляті, забуваючи про чоловіка. Причиною найбільшої частини розлучень, котрі відбуваються через три роки після весілля, є холодність стосунків та непорозуміння між партнерами.

3. Криза 7 років.

В цей час дитина вже підросла, почуття та пристрасті вщухли, і на місце закоханості приходить буденність та звичка. Цей період небезпечний тим, що один з партнерів може захотіти вирватися з сірих буднів і знайти яскраві емоції в іншому місці.

Наступними кризовими періодами психологи називають той час, коли дитина підростає і починає переживати складний пубертатний період. В цей час для подружжя важливо знайти компромісний підхід до виховання підлітка. В першу чергу, ви маєте побачити в ньому особистість та індивідуальність.

Як подолати кризи без негативних наслідків?

Успішно долаючи кризи, сімейні пари стають міцнішими, укріплюються довіра та повага один до одного. Найкращим шляхом виходу з кризи є проста і невимушена розмова з партнером — намагайтеся якомога більше спілкуватися один з одним та знаходити компроміси. Не забувайте і про те, що ідеальних людей не існує, і кожен з вас має право на власні недоліки.

Шлюб — це ще не привід до розчинення вашої другої половинки в родині. Поважайте особистий простір партнера, дозволяйте йому мати власні захоплення. Ви можете поділяти його захоплення, разом займатися спільними хобі або домашніми справами. Разом ходіть в кафе або кіно. Але тут не варто перебільшувати: залиште своєму партнерові час для власних занять.

Не перетворюйте секс на «подружній обов’язок». Від охолодження стосунків ніхто не застрахований. Тим не менш, тут все залежить лише від вас: влаштуйте своїй половинці приємний сюрприз. Це може бути романтична вечеря при свічках або розслаблююча ванна на двох з шампанським або пелюстками троянд — все що завгодно. Головне, щоб це подобалося вам обом і допомогло позбавитися відчуття рутини у відносинах.

Як бачимо, гармонійні відносини та щасливий шлюб — це робота. Але це приємна робота, під час якої варто пам’ятати про те, що ваша друга половинка — найкраща. Адже саме через це ви колись вирішили пов’язати з цією людиною своє життя.

Кількість переглядів:169
Середня оцiнка: 4.67
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ