Як вибрати весільну сукню правильно?

Весільна сукня: поради щодо вибору

 

Доброго дня! Вітаємо вас з цією подією і одразу заспокоїмо: на щастя, сьогодні існує безліч фасонів весільних суконь, серед яких кожна дівчина зможе підібрати свій, ідеальний. Цього сезону, як і минулого, в тренді залишаються традиційні пишні весільні сукні, а також наряди А-силуету, годе (або «рибка», «русалка»), грецький стиль, прямі сукні тощо. Останнім часом все більш популярними стають сміливі коротенькі весільні сукні, котрі дозволять вам підкреслити красиві ніжки.

Як показує досвід більшості наречених, весільну сукню найкраще обирати практичним шляхом — тобто прийти до салону і приміряти декілька різних моделей. Іноді буває й так, що сукня на манекені виглядає зовсім просто і здається невиразною, але вдягнувши її, дівчина розуміє: це саме те, що вона шукала! Тому радимо вам приміряти якомога більше суконь різних моделей і насолоджуватися цим моментом.

Що стосується матеріалів, з яких виконуються сучасні весільні сукні, то їх асортимент не менший, ніж вибір фасонів. Це і шовк, і фатин, і важкі тканини — атлас, парча, і мережива, і багато-багато інших. Мереживо, наприклад, зовсім нещодавно використовувалось лише для оздоблення весільних суконь. Сьогодні модні весільні салони пропонують безліч варіантів розкішних суконь, повністю виконаних з мереживної тканини.

Декілька слів про колір сукні: традиційно найпопулярнішим кольором весільних суконь є білий. Але з кожним роком білий потроху витісняється іншими відтінками — бежевим, кольором слонової кістки, айворі. Найтрендовішим кольором 2015 року є блакитний різних відтінків. Експерти з весільної моди зазначають, що весільна сукня сталевого кольору (з атласу або іншої тканини) — наймодніший тренд цього сезону.

Від себе хочемо порадити: обираючи колір весільної сукні, не варто поспішати за трендами — подумайте в першу чергу про себе. Адже кожна дівчина має свій колір шкіри, волосся, очей тощо. Весільна сукня має бути не просто красивою сама по собі — вона повинна прикрашати вас, підкреслювати вашу природню красу, а не затьмарювати її.

Вибір сукні також залежить від багатьох інших факторів, як то формат весілля: чи це буде вінчання або, наприклад, пікнік на природі. Якщо ви плануєте скромне весілля з невеликою кількістю найближчих родичів, погодьтесь: розкішна королівська сукня до такого заходу буде недоречною. В такому разі краще зупинитись на більш лаконічній моделі. І навпаки: для великого прийому в якому-небудь замку надто скромна сукня теж не підійде.

Крім того, купівлею весільної сукні формування вашого образу нареченої не закінчується. Ми радимо вам не меншу увагу приділити іншим деталям свого вбрання: фаті, прикрасам тощо. Всі ці речі мають гармонійно поєднуватися в єдиний образ. Наприклад, якщо ви обрали сукню з відкритою або з розкішно декорованою спиною, не варто закривати усю цю красу навіть найкрасивішою фатою. Найкраще підбирати сукню та аксесуари таким чином, щоб утворився гармонійний та довершений образ. Не варто брати декоровану сукню, декоровану фату і багато прикрас. За правилами стилю в деяких місцях око має «відпочивати»: тобто якщо ви обрали цікавий фасон сукні, візьміть до неї просту фату і навпаки — найпростішу сукню можна зробити вишуканою та елегантною за допомогою стильних аксесуарів та зачіски.

Не забувайте також і про нареченого: ви маєте з ним утворювати єдиний гармонійний образ. Бажано, щоб ви були вдягнені в одній кольоровій гаммі та в єдиному стилі.

Бажаємо вам успіху в підготовці до весілля та щасливого подружнього життя!

Ваша EVA.

Кількість переглядів:93
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ