Що робити, якщо він пішов до іншої?

Психологи говорять про те, що кожна третя людина, котра до них звертається з подібним питанням, переймається саме про те, як жити далі без цієї людини. Найчастіше, вступаючи в шлюб, ми все ж вважаємо, що це назавжди, на все життя, поділяємо зі своєю другою половинкою емоції і відчуття, думки та тіло.

Нажаль, статистика свідчить: минулого року відсоток розлучень в Україні досяг 61%. Причинами цього можуть стати непорозуміння між партнерами, фінансові труднощі, відсутність довіри або інша, третя людина. Що робити, якщо він пішов до іншої?

Найперша і найголовніша порада — в перші 8 годин не робити взагалі нічого. В цей найбільш стресовий період ваш шок можуть супроводжувати неправильні слова, крик душі, претензії за «кращі роки, котрі я тобі віддала», образа за саму себе, досада через те, що його увага переключилася на іншу. Справитися з такими відчуттями самостійно досить складно.

Найчастіше в таких ситуаціях жінки включають свою внутрішню відьму — стають повною протилежністю того, якими вони були на початку відносин. Жінка розкисає і розуміє — це кінець. Він йде. Ці думки супроводжуються розпачем і відчуттям душі, розкатаної асфальтовим катком. В такій ситуації потрібно включити весь свій внутрішній резерв, почати керувати цією негативною енергетикою, розвернути її на 180° і направити на створення чогось нового, доброго, позитивного. Це дійсно непросто, але можливо.

Займайтесь своїм життям, зробіть так, щоб дитина (якщо вона вже є) не зрозуміла, що відсутність батька — це кінець світу. Ні в якому разі не говоріть, що батько покинув нас заради якоїсь дівки, що він нас не любить. Максимально намагайтесь створити вдома комфорт та затишок. Найперше, що варто зробити — прибрати квартиру, винести геть весь непотріб, сховати речі, котрі про нього нагадують або взагалі позбавитись від них.

Переключіть усю свою увагу на когось іншого, кого ви любите. Це може бути ваша мама. Нехай вона вас погладить по голові, адже ви зараз потребуєте таких психологічних погладжувань. Не чекайте, щоб вам хтось сказав, що він такий поганий, невдячний або навіть щось гірше. Не шукайте допомоги у таких нещасних в шлюбі подруг. Так, безумовно, виговоритися вам зараз необхідно, але виговорюватися треба не аби кому. Найкраще поговорити з удачливою жінкою, в якої все благополучно вдома.

Найголовніше в цей час — визначитися. Ваш сімейний човен потерпає крах: що робити? Намагатися залатати дірки і спробувати зберегти судно на плаву або швидко стрибнути до шлюпки і гребти до берега? Тверезо оцініть ситуацію і чесно дайте відповідь на запитання: чи варто намагатися зберегти такі відносини? Чи та це людина, з якою ви хочете дожити до старості? І найголовніше — чи зможете ви пробачити саму себе, котра пробачила його лише на словах?

Жінка може пробачити зраду. Але набагато складніше потім жити з тією образою, коли обирають не її. Сама психологія зради жінки і чоловіка повністю протилежна. Якщо жінки довго терплять і чекають, і лише потім з’являється людина, котра дає їй те, чого вона хоче. Жінки набагато частіше, ніж чоловіки, в таких випадках залишають своє сімейне гніздо і йдуть будувати нову родину, нове життя. Чоловіки ж найчастіше мотивують зраду різними причинами — свобода у відрядженні, забагато випив на вечірці тощо. У чоловіків вкрай розвинене почуття відповідальності. Вони розуміють, що на одній чаші вагів — побут, родина, діти, статус, спільні друзі та знайомі, матеріальні цінності, плани на майбутнє. На іншій чаші — лише любов. Дуже рідко буває так, що любов переважує. І якщо ви спільно приймаєте рішення ремонтувати свій сімейний човен, ви маєте розуміти, що на вас чекає довга боротьба. Ця боротьба — не з ним, не з його коханкою і не зі зрадою. Ця боротьба — із самою собою.

Обов’язково приведіть себе до порядку, можна сходити до перукарні, до салону краси, змінити увесь свій домашній одяг на красиві, яскраві речі. Подаруйте йому дорогу запальничку, телефон або щось інше. Чоловіки багато в чому схожі на дітей: та, інша жінка обов’язково це помітить. Пам’ятайте про те, що ви — дружина, і ви маєте право на все. Користуйтеся тими самими тактиками, котрі використовують коханки: помада на комірі, духи на піджаку і все, що завгодно :) Головне — не перестаратися.

Який би шлях ви не обрали: рятувати родину або ні, одним із найважливіших факторів виходу зі стресу стануть будь-які духовні практики: йога, медитація тощо. Це допоможе вам зібратися, привести до ладу стан свого тіла та душі. Під час сильного стресу у нас збивається ритм дихання, воно стає нерівним, нам весь час хочеться плакати. Знайдіть доброго викладача, і за декілька занять ви позбудетесь цього стану.

Також важливо усвідомити: рішення, котре ви прийняли остаточне і безповоротне. Після того, як ви це усвідомите, починайте працювати над тим, щоб пробачити. Можна спробувати зробити це самостійно, а можна звернутися до спеціаліста. Психолог або весела подружка-хохотушка допоможуть вам справитися з цим набагато швидше.

Дуже добре рятують ситуацію будь-які захоплення. Щоправда, потім на це заняття ви не захочете дивитися. Психологи говорять: якщо, наприклад, жінка виходила зі стресу за допомогою вишивки, потім вона починає ненавидіти це заняття. Оберіть щось для себе — шиття, в’язання, вишивку. Щось таке, з чим ви зможете розпрощатися після виходу зі стресу.

Як пробачити зраду? Одразу це зробити у вас не вийде. Це довгий процес, котрий потребує зусиль та часу. Не говоріть вголос: я пробачила, до тих пір, доки ви насправді не пробачите. Воля — це та внутрішня сила, котра стане вам у нагоді в цей час. Активізуйте її і скажіть собі: я починаю нове життя.

Все буде добре.

Завжди з вами, EVA.

Кількість переглядів:89
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ