Останнім часом мене часто турбує сонливість. Здається, що я сплю достатньо, але погано почуваюся протягом дня, знижується якість праці, а на родину сил майже не залишається. Як покращити самопочуття, якщо я не виспалась? Ольга

Останнім часом мене часто турбує сонливість. Здається, що я сплю достатньо, але погано почуваюся протягом дня, знижується якість праці, а на родину сил майже не залишається. Як покращити самопочуття, якщо я не виспалась?

Ольга, м. Ірпінь

 

Вітаємо, Ольго!

 

Перш за все вам варто розібратися в причинах такого самопочуття. Іноді це може бути неправильний спосіб життя, стреси, захворювання організму тощо. Якщо такий стан вас турбує протягом тривалого часу — радимо вам звернутися до лікаря та пройти медичне обстеження.

Якщо зі здоров’ям у вас все гаразд, але сонливість все-таки заважає, то її причини можуть ховатися в психологічних проблемах. Іноді такий стан можуть викликати і деякі лікарські препарати.

Якщо ж мова йде не про захворювання, то радимо вам подбати про якість нічного відпочинку. Перш за все, вам варто привчити себе до того, що ліжко — це місце для нічного відпочинку. Якщо протягом дня вам хочеться перепочити або щось почитати, робіть це на дивані або за столом. Таким чином, ваш організм звикне до того, що ліжко — це сон.

За дві — три години до сну постарайтеся нічого не їсти. Інакше ваш організм займатиметься не налаштуванням на якісний відпочинок, а перетравлюванням запізнілої вечері. За декілька хвилин до сну постарайтесь ні про що не думати і максимально розслабитися фізично та емоційно.

Фахівці зазначають, що здоровому нічному відпочинку сприяє прохолодне та свіже повітря. Тому перед сном провітріть вашу спальню. Крім того, запорукою хорошого сну є також абсолютно тиша та темрява — в кімнаті не має бути ввімкнених джерел світла або звуку.

Якщо ви звечора довго не можете заснути, випийте склянку прохолодної води, трохи походіть і лягайте в ліжко приблизно через півгодини. Протягом цього часу спробуйте нічим не займатися, ні про що не думати, а налаштовуватись на міцний сон.

Намагайтеся дотримуватися режиму сну — лягайте спати приблизно в один і той же час, спіть вночі мінімум 8 годин та дотримуйтесь наших простих порад — і ви забудете про сонливість протягом дня.

Ваша EVA.

Кількість переглядів:145
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ