Нещодавно в салоні краси дівчата запропонували спробувати нову для мене процедуру, кріомасаж. Хотілося би побільше узнати про це. І чи існують протипоказання для кріомасажу? Дякую!! Наталія

Доброго дня, Наталіє!

 

Дякуємо за цікаве питання.

Кріомасаж — це процедура, котра сприяє омолодженню та освіженню шкіри. Такий масаж усуває запалення, нормалізує функцію сальних залоз. Великий контраст температур сприяє активізації кровообігу та обміну речовин в шарах шкіри. Про користь контрастного душу, певно, знають усі. Так от кріомасаж працює за тим самим принципом.

Для виконання цієї процедури найчастіше застосовується рідкий азот. Завдяки професійним діям майстра верхній нездоровий шар шкіри відлущується, і ваша шкіра починає в буквальному розумінні слова дихати.

Окрім зняття запалень та очищення шкіри, кріомасаж також відмінно усуває дрібні зморшки, набряки, неприродний колір шкіри обличчя, темні круги під очима, алергічні реакції тощо.

В будь-якому разі для того, щоб новомодна салонна процедура не нашкодила, ми радимо вам проконсультуватися з фахівцями щодо індивідуальних особливостей вашого організму. Задля того, аби молоді клітини шкіри не потрапили під згубний вплив палкого літнього сонечка, радимо вам проводити цю процедуру не влітку — дочекайтеся осені.

До цього часу ви можете самостійно вдома робити власний кріомасаж: за допомогою кубиків льоду. Їх можна приготувати з очищеної води або з трав’яних відварів. Протирати шкіру обличчя кубиками льоду найкраще зранку.

Що стосується протипоказань до кріомасажу, то найпоширенішими з них є:

● часті головні болі, мігрені;

● деякі захворювання шкіри;

● порушення в роботі нервової системи;

● наявність алергічних реакцій на дію холоду.

Кількість переглядів:97
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ