Усім привіт! Мені 27 років, останні 7 місяців я живу в громадянському шлюбі з найкращим у світі хлопцем! Ми любимо один одного, але здається, ніби він не поспішає робити пропозицію! Як примусити його одружитися?? Можливо, щось відбувається не так??? Допом

Доброго дня, Катерино!

 

Подібні питання турбують багатьох жінок. Одразу хочемо вам сказати: приводів для паніки у вас немає. Тому радимо вам заспокоїтись та видихнути :)

Нам, жінкам, варто визнати за чоловіками їхнє право на власні страхи. Адже шлюб передбачає набагато більшу відповідальність за родину. Крім того, офіційний шлюб свідчить також і про готовність до планування дітей. З психологічної точки зору шлюб для чоловіків досить часто означає певні обмеження їхньої свободи. Він може переживати і з приводу того, що ви перестанете за нього боротися, що після шлюбу ваша поведінка та відношення до нього зміняться. Причин для страху перед шлюбом існує величезна кількість. Не варто думати, що він вас більше не любить або ніколи не зробить пропозицію. Можливо, йому потрібен час для того, щоб дозріти до законного шлюбу з вами.

Але якщо час спливає, а він не виявляє жодного бажання стати вашим законним чоловіком, можливо, варто поговорити з ним про це. Більшість жінок бояться першими заговорити про шлюб, оскільки чоловік може сприйняти таку розмову як вимогу негайно піти і подати заяву до РАГСу. Утім, якщо він не робить перших кроків, варто зробити їх самій.

Психологи не радять давити на чоловіків у такому делікатному питанні, як шлюб. Не варто його обвинувачувати та застосовувати такі заборонені прийоми, як: «ти мене не любиш», «ти мене ображаєш», «ти не хочеш зі мною одружуватися» та інші «ти». Почніть розмову з «я». Розкажіть йому про свої бажання та почуття, скажіть, що хочете створити щасливу родину. Розпитайте про його ставлення до офіційних стосунків та усіляко спонукайте його до взаємного діалогу. Щиро похваліть його, скажіть, що вважаєте його найкращим хлопцем, скажіть про свою впевненість у тому, що він буде найкращим батьком та чоловіком, що він з усім впорається і все зможе. Адже саме через це ви його кохаєте і хочете вийти заміж.

Не чекайте на пропозицію руки і серця одразу ж наступного дня після розмови. Дайте йому час на роздуми, покажіть, що ви на його боці і готові чекати на його рішення.

Кількість переглядів:73
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ