Доброго дня! Мене звуть Ілона, мені 39 років. Після народження другої дитини та розлучення я пережила великий стрес і почала курити. Через 10 років куріння зрозуміла, що більше не можу відмовитися від цієї шкідливої звички, а подруга порадила мені купити

Доброго дня, Ілоно!

 

Ваше питання, швидше за все, цікавить багатьох людей, котрі хочуть кинути палити. Рекламодавці та виробники електронних сигарет стверджують, що вони абсолютно безпечні й ефективні як допоміжний засіб для відмови від цієї звички.

Для початку слід розібратися в тому, що представляє із себе електронна сигарета. Це своєрідний інгалятор, який складається з акумулятора, мундштука і диму. А якщо говорити більш точно, то замість диму в цих виробах виступає пара. Замість вогника деякі виробники додають в сигарети відповідного виду ліхтарика.

Коли ви довго курили, а потім різко вирішили кинути цю звичку, ваш організм переживає великий стрес. Скоріш за все, він вже має нікотинову залежність, і тому від нікотину вам варто відмовлятися поступово. Спеціальні наповнювачі для електронних сигарет містять невелику кількість нікотину. Є й такі, які зовсім не мають цієї речовини в своєму складі. Ви можете почати з першої, а потім, коли організм звикне до невеликої дози нікотину, перейти на безнікотиновий наповнювач і, таким чином, відмовитися від нікотину повністю. Це плюс.

Що стосується мінусів, то деякі недобросовісні виробники наповнювачів для електронних сигарет використовують токсичні речовини, які шкодять нашому організму не менше, ніж звичайний тютюн. Безумовно, це погано. Тому, якщо ви вирішили кинути курити за допомогою електронної сигарети, уважно вивчіть склад продукту, який збираєтеся купити. Вибирайте тільки сертифіковану рідину для електронної сигарети.

Якщо порівнювати пару зі штучної сигарети і тютюновий дим, то, безумовно, другий містить набагато більше шкідливих для наших легенів речовин. Ці показники відрізняються в кілька десятків разів. Електронна сигарета не містить смол, часточок сажі тощо. Відповідно, шкода від неї для легенів майже відсутня.

На відміну від звичайного куріння, електронна сигарета не псує колір наших зубів. Не також дуже важливо.

Великим мінусом куріння електронної сигарети є те, що ми таким чином не кидаємо курити, а просто переходимо на інший продукт. Тобто пройде кілька місяців, а можливо і півроку, і ви захочете повністю кинути палити. Тут електронна сигарета вам не допоможе. Адже вона це тільки замінник звичайної. До речі, електронні сигарети протипоказані вагітним жінкам.

Слід зазначити також, що куріння звичайних сигарет шкодить не тільки курцеві, але і оточуючим. Ймовірно, вам відомо про пасивне куріння. Так от шкода від електронних сигарет для оточуючих у багато десятків разів менше, ніж від тютюнових.

Фахівці стверджують: через те, що електронні сигарети з'явилися зовсім недавно (у 2003 році), їхній вплив на наш організм досконально ще не вивчено. А як свідчить статистика, електронні сигарети допомагають кинути палити приблизно в 50% випадків. Тому, якщо ви використовуєте цей спосіб, вам варто з часом починати відмовлятися і від нього.

Говорячи про величезну шкоду тютюнового диму, деякі лікарі стверджують: будь-який спосіб відмовитися від нього це вже добре. І тут на користь електронної сигарети може свідчити наступний факт. Куріння це два різновиди залежності. Перша з них хімічна (тобто курець фізично залежить від тих речовин, які вдихає). Як говорять фахівці, це лише 15% від усієї тютюнової залежності. Інші 85% становить так звана «ритуальна» залежність: нам здається, що коли ми куримо, то налаштовуємося на якусь роботу, відпочиваємо, думаємо, заспокоюємось і т. д. Тому варто з самого початку готувати себе до того, що електронна сигарета це не спосіб замінити звичайну пачку сигарет. Це шлях кинути палити.

І наостанок хочемо навести слова класика: «Борітеся поборете» :)

Бажаємо вам успіхів у цьому нелегкому починанні.

Завжди з вами, EVA.

Кількість переглядів:75
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ