Хочу почати займатися фітнесом . Порадьте, як вибрати фітнес- клуб? Дякую !!


Доброго дня!

Якщо ви бажаєте зайнятися фітнесом надовго, то ретельний вибір закладу — це правильно. По-перше, зверніть увагу на територіальне розташування фітнес-клубу. Найкраще, щоб він розташовувався на відстані 20 — 30 хвилин пішої прогулянки від вашого дому.

Також варто заздалегідь дізнатися про технічне оснащення клубу. Як правило, хороші фітнес-клуби мають декілька зон: силові, кардіо тощо. Кожна з таких зон оснащена спеціальними тренажерами, гантелями та іншим приладдям.

Важливим фактором є і педагогічний склад закладу. Фітнес-тренери та інструктори — чи не найважливіші люди фітнес-клубу, і саме від них в багатьох випадках залежить якість та результативність ваших занять. Розгляньте інформацію про тренерів, зверніть увагу на їхню спеціалізацію, наявність спеціальної освіти, досвід роботи, а також власні досягнення. Якщо такої інформаціє немає у відкритому доступі — не соромтеся, запитуйте у адміністратора або у самих тренерів.

Крім того, фітнес-клуб не повинен вас прив’язувати до певних часових обмежень. Багато кому зручно займатися в святкові або вихідні дні. Іншим — рано вранці. Перш ніж придбати абонемент, дізнайтеся про графік роботи того клубу, котрий обрали.

Також зверніть увагу на:

• вартість заняття/абонементу;

• внутрішню атмосферу;

• наявність сауни, солярію та інших процедур для розслаблення;

• відкритість закладу, наявність сайту з докладною інформацією про сам клуб, інструкторів, вартість послуг на іншої інформації;

• фітнес-бар;

• бонуси або знижки для постійних клієнтів.

І найголовніша порада — постарайтеся зробити свій вибір, спираючись на об’єктивні фактори. Не варто обирати найближчий до вашого дому клуб, або найдорожчий, або той, що порадила сусідка. Постарайтеся враховувати якомога більше факторів. Бажаємо вам приємних занять!

Кількість переглядів:70
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ