Вітаю! Я чула, що за допомогою ароматерапії можна позбавитись від багатьох недугів, іноді мені буває важко заснути, можливо, варто спробувати ароматерапію?

Доброго дня!

Так, ефірні олії іноді здатні творити дива. Але перш, ніж застосовувати їх, перевірте, чи не маєте ви на них алергії. Якщо все гаразд, спробуйте олії лаванди, неролі або ромашки. Ці масла не лише заспокоюють, знімають роздратування та збудження, але і дозволяють привести до гармонійного стану нашу нервову діяльність.

При розладах сну, викликаних депресією, радять використовувати олії мускатної шавлії або бергамоту. Прекрасно зігріває та заспокоює ефірна олія майорану. Також чудово борються з безсонням олії ялівцю, сандалу, іланг-ілінгу. При хронічному безсонні можна використовувати будь-яку суміш з наступних ароматичних олій:

 розмаринова;

 лавандова;

 мелісова;

 апельсинова;

 кипарисова;

 трояндова;

 неролієва;

 лаврова;

 м’ятна;

 фенхелева та ін.

Ви можете приготувати суміш з будь-якої комбінації цих олій та втирати їх в області скронь (1 — 2 краплини). Також чудово себе зарекомендували ароматичні ванни перед сном. Додайте до теплої води 5 — 7 крапель ефірних олій і приймайте таку ванну протягом 10 — 15 хв.

Можна використовувати і ароматичні лампи. Приготуйте суміш для аромалампи з 3 — 6 крапель олії та столової ложки води. Якщо використовуєте олію меліси, беріть не більше 3 крапель.

Кількість переглядів:88
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ