Здрастуйте! Чи правда, що характер людини залежить від кольору її очей? Аліна, м. Синельникове

Доброго дня!

 

Так, справді, так само, як не існує в світі однакових відбитків пальців, не знайти і двох людей з однаковим кольором очей. Сірі, блакитні, карі, зелені — так ми звикли розділяти кольори очей. Але з наукової точки зору кількість кольорів очей доволі обмежена.

З точки зору генетики, людству достатньо мати два кольори очей — світлий (блакитний) та темний (карий). Всі інші відтінки кольорів — це лише різна кількість спеціальної «фарби», меланіну. Науковці стверджують, що сірий та зелений — це не самостійні кольори, як ми звикли їх вважати, а лише підвиди карих очей. Саме через це у жителів південних країн (в Африці, наприклад) очі майже чорні, а у мешканців північних країн — блакитні. Так, в Німеччині світлі блакитні очі мають біля 75% відсотків населення, а от в Естонії — аж 99%!

Генетики стверджують — колір очей впливає на характер людини і додають: особливо варто побоюватися брюнеток та брюнетів з блакитними очима. Такі люди уперті та користолюбні. Люди  карими очима володіють неабияким ідеалізмом та приземленістю. До речі, згідно досліджень, саме завдяки цим якостям, вони справляють якнайкраще враження на співбесідах. А от блакитні очі при прийомі на роботу не завжди можуть допомогти. Фахівці кадрових агентств, наприклад, стверджують, що люди з блакитними та зеленими очима зазвичай творчі, але не завжди ставляться відповідально до своїх обов’язків. Тому блакитнооких красунь та красенів частіше обирають на посади креативних директорів або інших творчих професій. А от для роботи бухгалтера, наприклад, такі особи не підходять.

Що стосується особистого життя, то люди з сіро-блакитними за зеленими очима — натури найбільш пристрасні та темпераментні. Так, володарі зелених очей з жовтуватим обідочком прекрасно почуваються поряд із собі подобними — такими ж зеленими очима. Союз блакитно- або зеленооких романтиків з кароокими прагматиками міцний та довгий. Чорноокі також прекрасно ладять один з одним. А от сірооким людям пощастило найбільше — з такими людьми в парі буде щасливою будь-яка інша людина.

Психологи також стверджують, що ми самі на рівні підсвідомості можемо побачити і відчути, що за людина перед нами знаходиться, поглянувши їй в очі. Адже очі — це дзеркало душі, тож прислухайтеся до власного серця, і воно вас не підведе.

Кількість переглядів:120
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ