Друзья иногда в шутку называют меня «кофеманкой». А все из-за того, что я очень люблю кофе, выпиваю не меньше 5 чашек в день. Это вредно? Сколько чашек кофе можно пить? Виталия, 29 лет

Доброго дня, Віталіє!

 

Так, справді, кава у великих кількостях шкодить нашому організму. Щодо кількості кави, яку можна без шкоди вживати, то думки лікарів розходяться. Утім, більшість вважає, що дві — три чашки кави, котрі ви випиваєте протягом доби, не нанесуть шкоди вашому здоров’ю. А уся користь кави зведеться до нульової, якщо пити 4 і більше чашки на добу. У деяких любителів кави, котрі п’ють більше 4 чашок в день, спостерігається нестача кальцію в організмі.

Каву не радять пити дітям, літнім людям, а також тим, хто має гіпертонію, безсоння,  хронічні захворювання нирок, серця, очей. Також не варто вживати багато міцної кави у другій половині дня — це може порушити сон. Крім того, не слід вживати цей напій на пустий шлунок або після ситного обіду.

Якщо пара чашок улюбленого напою здатна поліпшити увагу, заспокоїти нерви, зняти втому на сонливість, то більше 4 чашок здатні викликати підвищену дратівливість. Що стосується корисних властивостей кави, то тут варто сказати про дію кофеїну. Він стимулює наш організм, прискорює кровообіг у мозку, покращує фізичну витривалість та швидкість реакції. Не всі знають, що не лише шоколад, але і кава стимулюють вироблення в нашому організмі гормону щастя — серотоніну. Через таку властивість кава є прекрасним засобом для позбавлення від депресій. Тому, якщо ви бажаєте отримати усю користь від кави, вживайте її правильно і в правильних дозах.

Кількість переглядів:99
Середня оцiнка: 4
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ