Привіт!))Зарекомендуйте будь ласка деякі не складні методи щоб збільшити ріст нігтів та зміцнити їх вдома

Привіт! :)

 

Для активізації росту нігтів та їхнього зміцнення в домашніх умовах радимо вам спробувати наступні методи. Вони є дуже прості, недорогі і не віднімуть у вас багато часу. А користь для нігтиків — величезна. Отже:

Найпростіша ванночка для нігтів — кам’яна сіль та гаряча вода. Додайте столову ложку кам’яної солі до гарячої води та тримайте в ній пальчики біля 10 хвилин. Потім витріть руки насухо та нанесіть на них будь-який зволожуючий засіб: крем, олію тощо.

Ще одна ванночка для рук. Заздалегідь приготуйте: рушника, миску з гарячою водою, 100% кокосову олію холодного віджиму та натуральну морську сіль. Сіль бажано брати натуральну, без додаткових барвників та ароматизаторів.

Розчиніть у місці з гарячою водою трохи морської солі (приблизно дві або три столові ложки) та опустіть у цю ванночку свої нігтики на 10 — 15 хвилин. Після цього витріть насухо свої пальчики рушником та нанесіть на нігті кокосову олію. Втирайте по пару краплин олії в кожний нігтик по черзі. Олію, що не вбралася в нігті та кутикули, можна розподілити по всій шкірі рук.

Ще один спосіб: ванночка з теплої води з додаванням двох крапель лимонного соку та двох крапель звичайного йоду. В цьому розчині тримайте пальчики 10 — 15 хвилин. Потім висушіть їх та нанесіть зволожуючий засіб.

Для укріплюючої фруктової маски для нігтів вам знадобиться половинка лимону та апельсину. Видавіть з фруктів сік в невелику ємність та нанесіть його на чисті сухі нігтики. Для цього можна скористатися невеликим пензликом. Через 10 — 15 хвилин маску змиваємо теплою водою. В якості альтернативного варіанту цієї ж маски, сік можна не вичавлювати, а просто натерти нігтики безпосередньо дольками фруктів.

Перелічені процедури повторюйте один — два рази на тиждень. Дівчата, котрі користувалися цими методами впродовж тривалого часу, зазначають, що нігті стають більш міцними та починають швидше рости. Із перелічених засобів оберіть для себе декілька підходящих та регулярно їх виконуйте. І нігтики почнуть радувати вас своєю красою та міцністю.

Ваша EVA.

Кількість переглядів:664
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ