Порекомендуйте: як доглядати за обличчям у 25 років, комбінована шкіра?

Доброго дня! Дякуємо за запитання.

 

Комбінована шкіра обличчя — найпоширеніший тип шкіри, тим паче у жінок віком від 20 років. Тому і засобів для догляду за такою шкірою безліч. Однак давайте розберемося, як правильно добирати засоби, та які легкі і доступні правила догляду існують.

Комбіновану шкіру необхідно ретельно очищувати спеціальними косметичними засобами, на яких зазначено, що вони «для догляду за комбінованою шкірою». Зверніть увагу, щоб засоби не мали в своєму складі спирту та великої концентрацію кислот.

Щодо вмивання, то краще використовувати прохолодну нежорстку воду. Щоб пом’якшити воду, її необхідно прокип’ятити або додати трішечки харчової соди. Уникайте звичайного туалетного мила. Замість нього використовуйте дитяче мило, завдяки пом’якшувальним компонентам результат не змусить себе чекати.

Після очищення, поки шкіра ще залишається вологою, кінчиками пальців повільними рухами нанесіть на обличчя крем для комбінованої шкіри. Зони, які мають надлишок шкірного сала, потрібно дбайливо очищати та матувати. Сухі ж ділянки — додатково підживлювати вологою. Спеціалісти рекомендують використовувати навіть декілька засобів для різних зон.

Можна скористатися народною рецептурою. Наприклад, для приготування очищувального лосьйону необхідно видавити сік половини лимона, потім додати 50 мл кип’яченої води та одну чайну ложку гліцерину. Для приготування тонізуючої маски: одну столову ложку свіжих дріжджів необхідно залити двома чайними ложками свіжого молока. Змішати до однорідності (маса повинна нагадувати сметану). Додаємо дрібно натертий корінь хрону. Маска готова! Тримати таку маску бажано 10 хвилин, а змивати водою кімнатної температури.

Спробуйте раз на тиждень очищувати забруднені ділянки (зони з жирною шкірою та чорними цятками). Якщо ж з’являються прищі або глибокі вугрі, то підхід має бути комплексний: вживати менше жирних продуктів, використовувати антисептичні косметичні засоби, менше нервувати, адже це змінює гормональний фон.

Якщо самостійно підібрати косметичні засоби Вам не вдається, зверніться за порадою до косметолога. Буде чудово, якщо Ви будете приймати додаткові косметичні процедури, оскільки шкіра після 25 років вже потребує більшої уваги, спрямованої на збереження краси та профілактику перших зморшок.

Любіть себе, доглядайте за своїм обличчям, і тоді ваша шкіра навіть через 25 років буде виглядати свіжою та молодою!

Кількість переглядів:108
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ