Що робити, якщо взуття натирає ноги?

Чудово розуміємо вас.

Як розносити нове взуття — одна з розповсюджених проблем. На дворі літо, і всі дівчата з радістю знімають набридлі чоботи і взувають зручні босоніжки та туфлі на підборах. Досить часто буває так, що добрий настрій і чудове самопочуття може зіпсувати така прикрість, як незручне взуття. Це стосується не лише туфель на підборах — іноді навіть найзручніші балетки або босоніжки можуть натирати ноги. Задля того, аби уникнути таких неприємностей, дотримуйтесь простих порад від Порталу краси.

Для того, щоб швидко та без наслідків вирішити цю проблему, вам знадобиться звичайне господарське мило. За його допомогою пройдіться по проблемним місцям — в області п’яток або по іншим, в яких ви відчуваєте незручності. Добре натріть милом задник та/або передню частину взуття. Готово! Тепер нове взуття натирати не буде. Такий спосіб чудово підходить для виробів з будь-яких матеріалів — шкіри, тканини, штучної шкіри тощо.

Існують й інші способи боротьби з проблемою натирання. Можна використати спеціальні олівці проти натирання. Вони наносяться безпосередньо на шкіру ніжок. Безумовно, це дуже зручно. Але такий спосіб має і один недолік — дефіцит таких олівців (особливо в період міжсезоння). А ось спеціальних силіконових вкладок для взуття в магазинах та аптеках можна знайти достатньо. Вони пом’якшують тверді частини туфель, стримують ногу від ковзання, не відклеюються при першому ж виході на вулицю і не псують взуття. Ще одна безумовна перевага силіконових вставок — вони зберігають свої властивості навіть при найбільшій спеці. Це дуже важливо, адже саме в спекотну погоду взуття найбільше натирає наші ніжки.

Якщо йти в нових туфлях потрібно саме зараз і часу на підготовку залишається обмаль, вам допоможе звичайний пластир. Скоріш за все, про цей спосіб відомо всім, тому більш докладно на ньому ми не будемо зупинятися.

До речі, спеціальні олівці можна замінити твердим дезодорантом, котрий використовується за тим самим принципом, що і олівець. Завдяки йому можна уникнути так званих мокрих мозолів. А замість господарського мила можна натерти проблемні місця звичайною свічкою.

Якщо взуття надто вузьке, спробуйте дещо розтягти його за допомогою пластикових пакетів з водою. Вкладіть пакети, наповнені водою, до туфель та відправте їх у морозильну камеру. Але тут будьте обережними: такий спосіб може змінити форму взуття до невпізнання.

Як бачимо, зовсім необов’язково терпіти незручності, пов’язані з носінням нового взуття.

З побажаннями доброго весняного настрою та чудового самопочуття, ваша EVA.

Кількість переглядів:1351
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ