Чи шкодить здоров’ю мобільний телефон?

Доброго дня!

Мобільні телефони міцно увійшли до нашого життя, і сьогодні нам важко уявити його без цього зручного пристрою. Однак із самої появи мобільних пристроїв і до сьогоднішнього дня тривають суперечки між лікарями, вченими та виробниками телефонів щодо їхньої небезпеки для здоров’я. На сьогоднішній день сторони досі не дійшли порозуміння. Більш того, існують навіть факти про втручання виробників телефонів в наукові досліди.
Як бачите, ваше питання є досить «гарячим», і розібратися у фактах та їхній достовірності — завдання не з простих. Скажемо лиш про те, що на думку однієї зі сторін, шкода від мобільних телефонів полягає в їхній здатності випромінювати магнітні поля. Протягом довгого часу це не сприймалося негативно, але поступово вчені накопичували дані про шкоду, котру наносять ці поля.
Перші підозри виникли у Великобританії, коли люди з хворобами серця скаржилися на погіршення самопочуття в той час, коли вони носили телефон у нагрудній кишені. В тому ж році (2000) голова Національного комітету з радіологічного захисту зробив офіційну заяву про те, що безпека мобільних телефонів не доведена. Так само, як і небезпека. В цій же заяві дітям радять користуватися телефонами якомога менше. Ця заява і спровокувала підвищений інтерес вчених до мобільних телефонів. Пропонуємо до вашої уваги поради ізраїльських вчених, котрі займалися вивченням цього питання:
• обмежити користування мобільними телефонами дітьми;
• при можливості, користуватися гучним динаміком або гарнітурою, щоб не тримати телефон близько до голови;
• в трамваях, ліфтах, потягах, поблизу ліній електромагнітних передач та інших зонах варто уникати дзвінків телефоном.
Чи шкідливий мобільний телефон в режимі очікування?
Фахівці стверджують, що мобільний телефон майже не випромінює поля, коли знаходиться в режимі очікування. А от під час розмови це випромінювання значно збільшується і найбільш зростає під час використання мобільного Інтернету (GPRS або EGDE).
Слід зазначити також, що старі моделі телефонів більш потужні, тому їхнє випромінювання набагато сильніше. А от сучасні моделі мають значно меншу інтенсивність випромінювання.
Якщо вас хвилює питання безпеки, пропонуємо наступні поради:
• вимикайте пристрій на ніч, а будильник (якщо ви ним користуєтесь) задзвонить і на вимкненому телефоні;
• намагайтеся носити телефон в сумці, а не в кишенях, при цьому розташовуйте його дисплеєм в бік себе;
• коли ви знаходитесь поза зоною зв’язку, телефон періодично «шукає» мережу, в цей час, навіть в режимі очікування, він впливатиме своїм випромінюванням на ваш організм. Тому тримайте його подалі від себе або вимкніть взагалі;
• обирайте найменш потужні моделі телефонів та користуйтеся гарнітурою, навушниками або голосним динаміком;
• цікава порада: якщо ви маєте можливість поговорити по звичайному телефону — скористайтеся нею;
• намагайтеся говорити менше по мобільному телефону — найпростіша порада :)
• також радять під час розмови тримати телефон на відстані більше 3 см від голови, адже саме тут відбувається найбільше випромінювання;
• мобільний зв'язок не рекомендують дітям до 12 років, вагітним жінкам, а також людям із нервовими захворюваннями та кардіологічними імплантатами;
• найбільше потужність передатчику зростає під час здійснення виклику, тому в цей час не підносьте телефон до вуха, а почекайте, доки співрозмовник відповість;
Наостанок хочемо ще раз наголосити: безпека (як і небезпека) від мобільних телефонів не доведена. Тому не варто панікувати, а просто правильно і в розумних кількостях користуйтеся пристроєм.
Ваша EVA.

Кількість переглядів:287
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ