Нарешті в мене є власна квартира. Але є одне але — в мене маленька ванна. Порадьте, як зробити інтер’єр красивим та зручним? Дякую! Олена

Доброго дня, Олено!

Якщо ваша ванна кімната зовсім невелика, пропонуємо вам декілька простих порад. Необов’язково намагатися реалізувати їх усі, оберіть декілька підходящих для ваших потреб та візьміть їх на озброєння. Отже:

● Візьміть звичайну поличку для спецій (вона зовсім недорого коштує в меблевому магазині) та використовуйте її у ванній кімнаті для пляшечок з косметикою та миючими засобами. А для того, щоб поличка була не лише зручною, але і красивою, ви можете придбати декоративні пляшечки та перелити до них шампуні, бальзами, тоніки, покласти ватні диски та інші необхідні дрібнички:

● Звичайний посуд з кухні також допоможе раціонально використовувати вільне місце:

● Замість меблів та шаф можна використати звичайні кошики, котрі додадуть вашій ванній кімнаті затишку та стануть зручним сховищем для рушників. До речі, рушники зручно та красиво зберігати, скручуючи їх у вигляді валиків:

● Так як у вас маленька ванна кімната, радимо вам якомога більше використовувати місця під раковиною та ванною. Сюди можна придбати меблі з ящиками або замовити індивідуальне виготовлення.

● Звичайне дзеркало перетвориться на змістовний центр вашого інтер’єру, якщо його помістити в яскраву рамочку або зробити нестандартної форми: