Привіт! Я мрію про ідеальну королівську осанку, але нажаль у мене трохи сутулувата спина. Порадьте якісь вправи від сутулості. Дякую! Алла

Вітаю!

Перш за все, лікарі радять слідкувати за своєю поставою. Це досить непросто, але тут є декілька секретів. Наприклад, уявіть, що у вас під нижньою щелепою знаходиться «третє око», котрому треба дивитися вперед, або що у вас на голові лежить м’яч, котрий не можна впустити.Іноді це дійсно допомагає, але треба не забувати.

Ви, певно, помічали, що у спортсменів або танцюристів завжди ідеальна постава. Займіться плаванням, йогою, танцями або іншими рухливими заняттями — вони чудово впливають на осанку та здоров’я в цілому.

Що стосується «домашніх» вправ, можете робити наступні:

1. «Місток», «Кішечка»

2. Станьте біля стіни спиною до неї на відстані 1 кроку, ноги розведіть на ширину плечей, руки тримайте опущеними вниз або підніміть вгору — як вам буде зручно. Починайте присідати, а коли доторкнетеся до стіни спиною, максимально притисніть до неї лопатки, плечі, поперек і опустіть себе до такого стану, коли ноги утворюватимуть прямий кут. Утримуйте таке положення протягом 0,5 — 1 хв.:

3. Зробіть один крок від стіни та обіпріться на неї лопатками та зігнутими за головою руками. На рахунок 1, 2, 3, 4 зробіть глибокий вдих та добре прогніть свою спинку вперед. На рахунок 5 — 8 робимо видих та повертаємось у вихідне положення. Повторіть вправу декілька разів. Зверніть увагу на те, що робити її треба повільно, добре напружуючи свої м’язи на вдиху, та добре розслаблюючи їх на видиху.

4. Поставте на відстані одного кроку від себе стілець та обіпріться на нього руками. На вдиху робимо нахил, руки залишаються рівними, голова відводиться трохи назад. На видиху повертаємось у вихідне положення. Вправу повторіть декілька разів, виконуйте її швидко, добре напружуйте м’язи та прогинайте спину.

Наостанок слід сказати про те, що ефективне лікування проявів сутулості можливе лише при комбінуванні декількох методів. Тому радимо вам звернутися до лікаря, котрий порадить необхідну вам систему занять.

Бажаю вам завжди бути красивою та здоровою.

Завжди з вами, EVA.

Кількість переглядів:104
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ