Чи варто дарувати чоловікам квіти? І які дарувати? Спасибі!

Добрий день!

Дякую за цікаве питання. Давайте подумаємо, скільки чоловіків спортсменів, чемпіонів, акторів, артистів, ветеранів війни щодня отримують квіти? Очевидно, чимало. А чим тоді відрізняються інші чоловіки? Тому відповідь очевидна — безумовно, якщо ви маєте бажання, коханим варто дарувати букети. Дослідження, які були проведені серед американських чоловіків, показали, що більше половини представників сильної статі раді отримувати квіти і навіть люблять це робити.

Якщо звернутися до традиційних правил етикету, то жінка може спокійно вручати квіти чоловікові-імениннику, ювіляру, на виставі, концерті тощо. Не радять дарувати квіти чоловікам, більш молодим за віком від жінки. Це класичні канони. Втім, сучасні, більш демократичні правила хорошого тону не мають на увазі ніяких обмежень з цього питання: хочете — даруйте на здоров’я!

Що стосується другої частини вашого запитання — які саме квіти дарувати, то тут також все просто. Перша квітка, про яку ми згадуємо — гвоздика. Але вона зовсім не єдина. Є й інші сорти, які також можна вважати «чоловічими»: дельфініум, антуріум, лілія, гладіолус, бамбук, кала, троянда, орхідея, тюльпан, жоржин, хризантема. Бажано не обирати для чоловіків квіти пастельних відтінків. Кращим варіантом стане букет в наступних кольорах: синій, фіолетовий, насичено-червоний, темний бордовий тощо. Це має бути не пишний букет, а більш «лінійна» композиція, без великої кількості стрічок і декору, строгий і лаконічний.

Дорогі жінки! Даруйте квіти своїм чоловікам, адже вони цього теж заслуговують!

Кількість переглядів:89
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ