Чи можна якось розвинути інтуїцію?

Вітаю!

Спеціалісти стверджують, що так — інтуїцію можна так само розвивати, як можна натренувати, наприклад, пам'ять або м’язи. Задля того, аби розвинути її, треба зрозуміти: інтуїція — це окремий спосіб сприйняття світу, такий самий, як зір або слух. Іноді вона може суперечити логіці, але тут важливо знайти «золоту середину» і зрозуміти, що ці два відчуття доповнюють одне одного, а не суперечать. Психологи пропонують тренувати інтуїцію наступним чином.

Пригадайте, будь ласка, якусь ситуацію в своєму житті, коли ваша інтуїція стала вам в нагоді. Наприклад, ви якимсь таємничим чином «вгадали» номер білета на екзамені, або відчували, що зустрінете свою кохану людину в якомусь місці. Пригадайте свій «інтуїтивний стан», що ви відчували тоді?

Наступним кроком стане навмисне входження в той самий стан, котрий супроводжував вас в моменти спрацьовування інтуїції. Поставте собі питання, котре вас цікавить, та спробуйте інтуїтивно дати на нього відповідь. Але, будь ласка, не плутайте інтуїцію з різноманітними ясновидцями та іншими не зрозумілими науці явищами. Для того, щоб інтуїція спрацювала, треба, щоб тема була цікава для вас. І якщо вас не цікавить економічне становище Китаю, то не варто задаватися такими темами. А якщо вам цікаві взаємовідносини між людьми, подумайте про них. Психологи говорять, що трохи потренувавши такими вправами свою інтуїцію, ви зможете легше розпізнавати її та користуватися цією навичкою.

Кількість переглядів:111
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ