Давно хочу проколоти пупок, але сумніваюся, чи варто його робити. Говорять, що це боляче та може нанести шкоду. Але мені таак подобається!

Вітаю!

А ви знаєте, що пірсинг — це один із найдавніших способів прикрашення тіла, відомий ще з часів стародавнього Єгипту? І якщо декілька років тому побачити дівчину з проколотим пупком або хлопця з сережкою вважалося чимось незвичайним, то сьогодні це звичайнісінька справа. Хлопці та дівчата проколюють собі брови, губи, язика та навіть інтимні місця. Статистика свідчить, що більшість хлопців та дівчат знімають такі прикраси до 30 років.

Що стосується самої процедури проколювання, то тут думки дівчат розбігаються. Ті, у кого більш тонка шкіра, говорять, що їм було не боляче. А от деякі дівчата стверджують, що відчували біль. Утім, сьогодні це не проблема. Якщо ви все ж вирішите зробити пірсинг, ми радимо вам звертатися лише до кваліфікованого спеціаліста та до салону краси з хорошою репутацією. Там вам і анестезію зроблять, і проконсультують щодо усіх нюансів по вибору сережки та подальшому догляду за проколом.

Що стосується безпеки пірсинга, то спеціалісти говорять, що за умови дотримання правил виконання процедури він абсолютно безпечний. Заживає прокол від одного місяця по півроку. Слід зазначити, що пупок — це така частина тіла, на якій ранки заживають достатньо довго, тому ви маєте бути готовими до цього. Тривалість заживання також залежить від кваліфікації майстра, якості сережки, дотримання правил по догляду за проколом, а також індивідуальних особливостей вашого організму. Порадьтеся з лікарем перед тим, як проколоти пупок та звертайтеся лише до фахівців. Адже це хоч і маленька, але все ж операція. Ні в якому разі не намагайтеся зробити її в домашніх умовах.

Робити пірсинг пупка чи ні — вирішувати тільки вам. Ми лише розповіли про деякі особливості цієї процедури, а більш докладну інформацію ви зможете отримати у свого майстра.

Кількість переглядів:118
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ