Підкажіть, будь ласка, як можна з маленького балкона зробити гарне місце для відпочинку? Дякую!

Добрий день!

Маючи велике бажання, можна навіть декілька квадратних метрів перетворити на повноцінне місце для відпочинку та мрій, на літню столову або місце роботи. На маленькому балконі можна все. Пропонуємо вам декілька простих ідей по облаштуванню маленького балкона, з яких ви зможете обрати те, що вам найбільш сподобається.

Навіть на найменшому балкончику (незалежно від того, чи він відкритий, чи закритий) ви можете розташувати невеликий стіл та пару стільців. Додайте декілька горщиків з живими квітами (клітку з папугою тощо) та насолоджуйтесь ранковою панорамою свого міста (або лайками сусідів — як пощастить :)).

Стіл ви можете поставити не лише такий, як на фото. Прекрасно економить вільний простір стіл, прикріплений до стіни. Його можна зробити складним, або прикріпити наглухо. Якщо ваш балкон зовсім вузенький — зробіть такий стіл більш довгим та вузеньким, у вигляді полички. Необов’язково робити її прямокутною. Це може бути форма півкола тощо. Місце для чаювання можна обладнати навіть на підвіконні. Якщо його ширина помістить в себе декілька чашок та цукерницю — прекрасно. Поставте біля нього стільці і відпочивайте на здоров’я.

Намагайтеся якомога більше використовувати весь доступний вам простір: на стінах повісьте полички, в куточку можна поставити крісло, високий комод або етажерку з розставленими на ній книжками, симпатичними сувенірами, рамками з фото, горщиками з квітами тощо. Дехто тут ставить навіть шафи-купе: вузенькі але глибокі, дуже вмісткі.

Інший варіант — винесіть на балкон старий матрац, застеліть його пледом та відпочивайте прямо на ньому. До такого інтер’єру прекрасно підійде низенький чайний столик у східному стилі.

Можна також замовити спеціальні меблі для балкону. Якщо правильно їх спроектувати, вони коштуватимуть зовсім недорого. Наприклад, можна з ДСП зробити диван-ящик, всередину якого можна сховати якісь речі, а зверху покласти подушки — і зручно, і практично. А щоб подушки не совалися, пришийте до них стрічечки та прив’яжіть до основи дивану.

А якщо на вашому балконі забагато сонця, на ньому можна розташувати такі парасольки:

Бажаємо приємного відпочинку!

Ваша EVA.

Кількість переглядів:153
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ