Що треба робити, щоб відростити довге волосся? Дякую. Галина.

Вітаю, Галино!

Волосся в середньому виростає приблизно на 1 — 2 см за місяць. У когось цей процес відбувається швидше, у когось — повільніше. Задля того, аби його прискорити, пропонуємо вам скористатись наступними порадами.

Перш за все, треба правильно підбирати щітку для волосся, дотримуватись правил миття голови та робити щоденний масаж шкіри голови. Про це ми говорили в попередніх публікаціях.

1. Косметика.

Не купуйте шампуні та іншу косметику для волосся, спираючись лише поради подруги або красиву рекламу. Підходьте до цього питання, виходячи з типу шкіри вашої голови. Адже не всі знають, що від правильної роботи сальних залоз залежить і швидкість росту волосся. При неправильному догляді їхня робота порушується, і волосся не просто погано виглядає, але і погано росте. Обирайте якісні шампуні та кондиціонери, призначені для вашого типу волосся, а також укріплюючі олії. Раз на півроку (або 4 місяці) використовуйте спеціальні капсули, сироватки або тоніки для росту волосся.

2. Перегляньте свій раціон.

Найголовніший «будівельний матеріал» нашого волосся — це білок. Вживайте побільше продуктів, багатих на білок: м'ясо, рибу, молочні продукти. Також для волосся будуть корисними вітаміни А та Е (буряк, капуста, морква), рослинні олії — оливкова, лляна та гарбузова. Додайте їх у невеликій кількості до свого щоденного раціону: заправляйте ними салати або, заплющивши очі, випивайте щоранку по ложечці. Випивайте не менш, ніж 2 літри води на день. Також можете звернутися до лікаря, котрий порадить вам спеціальний вітамінний комплекс.

3. Салонні процедури та стрижка.

Обов’язково стежте за станом кінчиків волосся та зістригайте сухі кінчики не рідше, ніж раз на 3 місяці. Знаючи про бажання багатьох дівчат мати довге волосся, як у Рапунцель, сучасні салони краси пропонують багато процедур: це і маски для догляду (на основі водоростей, трав і т.д.), і процедури на основі озону, електричного струму, сауни для голови, і навіть мезотерапія: цикл вітамінних ін’єкцій, котрі виконуються безпосередньо в шкіру голови. Слід зазначити, що деякі з таких процедур мають великий перелік протипоказань. Тому радимо вам обов’язково пройти консультацію у лікаря до того, як приступати до таких радикальних методів.

4. Домашня маска для росту волосся на основі гірчиці:

— чайна ложка меду;

— жовток;

— 2 стол. ложки реп’яхової, оливкової або іншої рослинної олії;

— 2 стол. ложки гірчиці.

Усі інгредієнти ретельно перемішайте та додайте трохи теплої води. Отриману суміш нанесіть на шкіру голови, замотайте рушником та потерпіть біля 15 — 30 хвилин. Повторюйте таку маску 1 — 2 рази на тиждень, і ваше волосся прискорить своє зростання.

Кількість переглядів:146
Середня оцiнка: 4.13
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ