Після пляжного сезону шкіра п’яток має жахливий вигляд! Порадьте щось, будь ласка!!

Добрий день!

Так, ви не єдині, хто стикається з такою проблемою. Влітку після купання та ходіння по пляжу шкіра наших п’ят стає менш еластичною та грубою, а на її верхньому шарі з’являються мікротріщинки. І ви правильно говорите про те, що треба приймати міри. Адже якщо цього не зробити, на шкірі можуть з’явитися справжні, глибокі тріщини, і тоді звичайна ванночка для ніг може не допомогти.
Перш за все, переконайтеся в тому, що у вас немає грибка. Потім зробіть хороший педикюр (вдома або в салоні). А для відновлення шкіри придбайте в магазині спеціальний крем від тріщин на п’ятках. Також пропонуємо вам декілька простих рецептів.
1. Примочки з кореня алтея.
Придбайте в аптеці подрібнений корінь алтея. Візьміть 2 столові ложки кореня, покладіть до металевого посуду та залийте 500 мл звичайної води. Потім ємність закриваємо і відправляємо на водяну баню — приблизно на 30 хвилин. Відвар осудіть, змочіть у ньому рушника та прикладіть його до п'ят на півгодини. Таку процедуру бажано виконувати двічі на добу, а якщо у вас немає такої можливості, хоча б раз на день.
2. Яєчна маска:
— один жовток;
— половина чайної ложки крохмалю (картопляного);
— чайна ложка соку лимона.
Спочатку розпарте ніжки у ванночці, а потім нанесіть маску на п’яти і зачекайте повного її висихання (вона має перетворитися на скоринку). Після цього змийте маску та нанесіть на ніжки зволожуючий засіб.
Ви також можете втирати в п’яти оливкову або будь-яку іншу рослинну олію. Бажаю успіхів та красивих п’яточок :)
Ваша EVA.

Кількість переглядів:135
Середня оцiнка: 5
Оцiнити питання
Для додавання коментарів, Вам необхідно Увійти або зареєструватись.
Додати коментар
0 800 303 700*
Усі дзвінки зі станціонарних та мобільних телефонів безкоштовні.
Графік роботи контактного центра: щоденно з 08-00 до 21-00.

Правила використання Подарункових сертифікатів

Подарунковий сертифікат - еквівалент грошової суми (50, 100 і 250 гривень). Подарунковий сертифікат - є підтвердженням внесення авансового платежу і дає його власникові право на придбання товару в лінії магазинів EVA на суму, еквівалентну номіналу Подарункового сертифіката і в межах терміну його дії.

ПЕРЕВIРКА ТЕРМIНУ ДII СЕРТИФIКАТУ

ПЕРЕВIРИТИ СЕРТИФIКАТ